featured

OpenSea, ‘Seaport’ pazaryeri protokolünü başlattı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Seaport protokolü, OpenSea’nın kontrolü veya yönetimi altında değil, biz de paylaşılan bu protokolün üzerine inşa edilen birçok kişiden sadece biri olacağız.”

NFT pazaryeri OpenSea, “güvenli ve etkili bir şekilde NFT almak ve satmak” için bir Web3 pazaryeri protokolünün başlatıldığını duyurdu.

SeaPort kullanıcıları ayrıca teklif verirken NFT sanat eserleri veya bir koleksiyonun parçaları üzerindeki belirli özellikler gibi isteklerini belirleyebiliyor. Platform, miktar orijinal teklifin miktarını aşmadığı sürece bahşiş vermeyi de destekliyor.

NFT pazarı, “Seaport protokolü, OpenSea’nın kontrolü veya yönetimi altında değil, biz de paylaşılan bu protokolün üzerine inşa edilen birçok kişiden sadece biri olacağız. Seaport’un benimsenmesi büyüdükçe ve geliştiriciler yeni kullanım durumları oluşturdukça, hepimizin sorumluluğu birbirimizi güvende tutmak olacak.”

Sosyal medyadaki bazı kişilerin yeni pazaryeri protokolündeki kavramlar hakkında kafası karışmış gibi görünüyor. Twitter kullanıcısı EffortCapital, Seaport’un 0x v4 NFT değişimleriyle nasıl kıyaslandığının araştırılmasını istedi, kullanıcı phuktep ise tek bir token için hem NFT hem de ETH işlemlerinin vergi formlarında nasıl beyan edileceğini sorguladı.

Bu yeni gelişme, OpenSea’nın nisan ayında tecrübeli kullanıcıların deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan NFT pazaryeri toplayıcı Gem’i satın aldığını duyurmasının ardından gerçekleşti.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!