NFT
featured
NFT odaklı yatırım şirketi Polyient Games

NFT odaklı yatırım şirketi Polyient Games e-spor turnuvası

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NFT odaklı yatırım şirketi Polyient Games, ana akım oyuncuları kripto dünyasıyla tanıştırmak için yeni bir çevrimiçi turnuva başlatıyor.

Alım satımı yapılamayan token (NFT) odaklı yatırım şirketi Polyient Games, ana akım oyuncuları kripto dünyasıyla tanıştırmak için yeni bir çevrimiçi turnuva başlatıyor.

Polyient Games, bugün yapılan duyuruda NFT kullanılan oyunları içeren 100 bin dolar ödüllü turnuva için e-spor turnuva platformu Community Gaming ile iş birliği yapacağını açıkladı. E-spor oyunları, açıklamaya göre oyuncuların dijital koleksiyon parçaları edinmelerine ve NFT’leri oyun içi öğeler olarak kullanmalarına olanak sağlayarak ana akım oyuncuları kripto para ve blockchain varlıkları dünyasıyla tanıştırma görevi görecek.

Polyient Games Kurucu Ortağı Craig Russo, “Merkeziyetsiz teknoloji ve oyunların birleşmesi, önümüzdeki yılların en önemli temalarından biri olacak. Community Gaming ile bu yeni merkeziyetsiz turnuva üzerine çalışmamız, sektöre ana akım yaygınlık kazandırma konusunda büyük bir adımı temsil ediyor” diye açıkladı.

Turnuva, e-spor oyunlarına ek olarak alım satım ve savaş oyunu Axie Infinity ve Ethereum tabanlı dijital alım satım kart oyunu SkyWeaver gibi blockchain oyunlarını da içerecek. Tüm oyunlar, oyun içi para birimleri için Polyient Games’in merkeziyetsiz borsasını kullanacak.

100 bin dolarlık turnuvanın ilk etkinliği 29 Mart’ta başlayacak. Ödüller dolar ve Polyient Games’in kendi token’ı PGU ile ödenecek. 

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!