featured

Nexo’nun Yönlendirme Yarışına Katılarak 50.000 Dolarlık Ödül Havuzundan Payınızı Alın

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sınırsız ödüllü bir yarışı kim istemez? Kurallar gayet basit, her başarılı yönlendirmenizde arkadaşınızla birlikte her seferinde 25 dolarlık BTC kazanabilirsiniz. Ayrıca buna devam ederek Nexo’nun 50.000 dolarlık ödül havuzundan da 5.000 dolara kadar NEXO¹ kazanabilirsiniz.

Not: Bu konuda deneyimliyseniz aşağıda hazırladığımız tüm destek sürecinizi çok daha kolay hale getirecek mesaj şablonumuzu kullanabilirsiniz.

Cazibenizi Kriptoya Dönüştürün

50.000 dolarlık bir ödül havuzu hazırladık ve aktif bir Nexo hesabı olan herkes bu kripto fırsatından en iyi şekilde yararlanabilir. Liderliği nasıl devam ettirebileceğinize dair detayları yazının devamında bulabilirsiniz:

  1. Herkesi davet edin:Benzersiz tavsiye linkleri oluşturarak tüm arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
  2. Cana yakın olun:Bağlantınızı kullanarak giriş yapanlara Nexo platformunda kimliklerini kaydetme ve doğrulama sürecinde yardımcı olun. Zira yönlendirdiğiniz kişiler benzersiz bağlantınızı açıktan sonra doğrudan kayıt olmalıdır. Onlara tavsiye bonusu alabilmek için desteklenen varlıklara en az 100 dolar eklemeleri gerektiğini anlatın. Unutmayın ki 25 dolarlık BTC ödülüne hak kazanılabilmesi için cüzdanlarındaki miktarın 30 gün boyunca 100 doların üzerinde kalması gerekiyor.
  3. Hedef kitlenizi doğru belirleyin: 50 dolarlık ödül havuzumuza girmek için tavsiye ettikleriniz yukarıda belirtilen adımları eksiksiz tamamlamalı.
  4. Hedefe ilerleyin: Promosyon bitiş tarihi olan 26 Temmuz’a kadar mümkün olduğunca çok arkadaşınızı davet edin.
  5. Aktif kalın: Her başarılı yönlendirme, sizi nihai ödüle bir adım daha yaklaştırdığından, promosyon döneminin sonuna kadar aktif olun.
  6. Gözünüz hedefte olsun: En iyi 50 yarışmacı arasında olup olmadığınızı ve hangi aşamaya ulaştığınızı düzenli olarak kontrol edin. Tüm dönem boyunca birden fazla kontrol noktası olacak ve tarihler şu şekilde: 15 Haziran, 30 Haziran ve 15 Temmuz.

Mesaj Şablonunu Kopyalayın

Yukarıda saydığımız tavsiyeleri bir de uygulamalı bir örnekle aktarmak istedik ve arkadaşlarınıza göndermeniz için örnek bir mesaj hazırladık:

“Merhaba arkadaşım, 😉

Zor zamanlarında, yanında güvenilir bir ortak olması önemlidir. Kelimenin tam anlamıyla! kripto yolculuğuna başlaman için sana ücretsiz 25 dolarlık BTC veren biri. Nasıl olacağını kısaca anlatayım.

Yatırımlarının senin için son derece önemli olduğunu bildiğimden, Nexo’nun varlıkların için sunabileceği maksimum güvenliğe sahip olduğunu söyleyerek başlayayım.Nexo, anında erişilebilir olurken, 375 milyon dolarlık sigorta kapsamı ve yüksek güvenlikli depolama yoluyla kripto varlıkları güvende tutar.

Buradan itibaren teklif daha da tatlı hale geliyor. Uğraşılması gereken gereksiz işlemler ve karmaşık ara yüzler olmadan olayca kripto satın alıp, takas edebilirsin.² Adımları geçmek ve istediğin kripto varlıkları almak çok basit.

Peki, portföyündeki kripto paralardan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz? Nexo, şu an her yeni kullanıcı için 25 dolarlık BTC dağıtıyor. Eğer ilgileniyorsan, bana iki satır yaz, detaylara birlikte bakalım.”

İşte bu kadar! Şimdi yapmanız gereken bunu herkese göndermek.

¹ABD vatandaşları, ödül havuzu ödüllerini Bitcoin olarak alacaklar. Diğer herkes için ödüller NEXO tokeni olarak dağıtılacak.

²Nexo borsası, Avustralya, Bulgaristan ve Estonya’da ikamet eden müşteriler için uygun değildir.

*Promosyon sadece promosyon döneminde referans linkleri ile kayıt yaptıran kullanıcılar için geçerlidir. Yönlendirdiğiniz kişiler, 26 Temmuz’a kadar Kimlik Doğrulamayı başarıyla tamamlamalı ve desteklenen varlıklara 100 ABD doları veya daha fazla yatırım yapmalı ve bu varlıkları hesaplarında en az 30 gün tutmalıdır.

Nexo Nedir?

Nexo platformunun ilk kuruluşu olan 2007 yılında kurulan Credissimo, dört girişimcinin kullanışlı online tüketici kredisi ürünleri sağlayarak verimsiz kredi piyasasını düzeltmeyi amaçladığı bir platform olarak ortaya çıktı. 10 yılı aşkın fintech tecrübesi ile Nexo platformunda bu güne kadar 250.000’den fazla müşteri işlem gerçekleştirdi.

İlk IPO’sunu 2014 yılında düzenleyen Credissimo, 2017 yılında Avrupa FinTech Ödülleri 2017’de En İyi 10 Alternatif Finansçı arasına girdi ve “Finans Sektörü İnovasyonları” ve “Hizmet Kalitesi” alanında iki Forbes Business Awards 2017 ödülü almaya hak kazandı.

Bunların yanında Nexo, faaliyetleri sürekli Deloitte tarafından denetlenen ödüllü bir ekiple çalışıyor. Ayrıca Nexo Danışma Kurulu’nda TechCrunch ve Polymath kurucuları gibi sektörün önde gelen isimleri yer alıyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre Nexo’nun başarısı 10 yıldan uzun süredir Avrupa çapında milyonlarca kişiye hizmet veren ve Avrupa Bankacılık ve Finansal Hizmetler Mevzuatı doğrultusunda düzenli olarak denetlenen lider bir Fintech grubuyla çalışmasından kaynaklanıyor.

Referans üzerinden NEXO kayıt olup, 25$ değerinde bonus almak için ilgili kayıt linkini kullanabilirsiniz: https://nexo.io/ref/43uhaemc4k?src=web-link

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!