featured

Nexo’nun Varlıklarınızın güvenliğini nasıl sağladığını görün

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Nexo’nun Öncelikle Temel İlkeler Modelini Yakından Tanıyın Sürdürülebilir iş modelimizin ve varlıklarınıza yönelik başarılı korumanın arkasındaki beş temel mekanizma.

Nexo’nun Güçlü Temel İlkeleri Varlıklarınızın Güvenliğini Sağlıyor. Güçlü iş modelimiz, varlıklarınızın güvenliğini ve ürünlerinizin sağlamlığını sağlıyor.

Teminatlandırma

Yalnızca teminatlandırma konusunda ödün verilmeyen gerekliliklerimizi karşılayan kredi kullanıcılarına borç veririz. Bu politika, eksik teminatlandırılan ya da teminatlandırılmayan borçlar veren, bu yüzden de müşterilerini riske maruz bırakan diğer şirketlerden bizi ayırıyor. En büyük ve en güvenilir kuruluşlar bile yeterli teminat olmaksızın Nexo’dan kredi alamaz.

Gerçek Zamanlı Denetim

Sektörde şeffaflık standardını belirlemek için Nexo, 2021’den beri şirketin saklama varlıkları üzerinde gerçek zamanlı tasdiklerden geçiyor. Kripto ödünç verme alanında öncü bir hareket olan bu rezerv tasdiki ile size Nexo’nun sunduğu nihai gönül rahatlığını veriyoruz. müşteri yükümlülüklerini her zaman yerine getirebilir.

Risk Yönetimi

Nexo, teminatlandırılmış kredi verme, baz alım satım ve piyasa yapıcılığı gibi piyasaya duyarsız stratejiler kullanır. Bu yaklaşım güçlü bir likidite pozisyonunu korumak, kredi talebini karşılamak ve büyümemizi sürdürmemize izin vermektedir. Nexo Exchange, Nexo Prime ve Nexo Ventures gibi bütüncül bir ürün paketi sunarak hem büyük miktarda gelirler elde ediyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz.

Sigorta

Diğerlerinin yanında Ledger Vault ve Bakkt gibi işbirliği yaptığımız emanetçi kuruluşlar sayesinde, Nexo’nun kapsamlı bir emanetçi kuruluş ve sigorta sağlayıcıları ağı vardır. Bu şirketler hep birlikte, Lloyd’s of London ve Marsh and Аrch dahil olmak üzere en saygın sigorta şirketleri aracılığıyla, emanet varlıklara yönelik sigorta korumaları sunmaktadır.

Küresel Ruhsatlar

35 ruhsattan fazlasını elinde bulunduran Nexo yürürlükteki düzenleyici çerçevelere uyumu sağlamak için gerekenden fazlasını yapmıştır. Birinci sınıf hukuk danışmanlarımızla birlikte ve hukuki düzenlemeler konusunda karar vericilerle proaktif etkileşim kurarak ürünlerimizin önümüzdeki uzun yıllar boyunca sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Nexo, Emanet (Saklama) ve Yasalara Uyum Konusunda Önde Gelen Yetkili Kurumlarla Çalışıyor

Platform Güvenliği

2 Faktörlü Kimlik Doğrulama

SMS Doğrulamaları, E-posta Doğrulamaları, Doğrulama Uygulaması Desteği

Biyometrik Kimlik Tespiti

Parmak İzi veya Yüz Tanıma Kullanımı

7/24 Destek

Mükemmel değerlendirme alan Müşteri Desteği, canlı sohbet veya e-posta üzerinden sunuluyor

Beyaz liste

Adres Beyaz Listesini etkinleştirerek kripto adreslerinizi yönetin veya hesabınızın güvenliğini daha da arttırın

Para Çekme Onayları ve Oturum Açma Uyarıları

Hesabınızın kontrolü tamamen sizin ellerinizde

Daha Fazla Güvenlik Özelliği

  • Canlı Otomatikleştirilmiş Platform
  • Tamamen Denetlenen Akıllı Sözleşmeler
  • Eksiksiz Blok Zincir Temelli Akıllı Sözleşme Güvenliği
  • Askeri Standartta 256-Bit Şifreleme
  • Kapsamlı Güvenlik Duvarı Sunucusu Mimarisi
  • Düzenli Üçüncü Taraf Penetrasyon Testleri ve Platform Değerlendirmesi

Kripto Para Birimi Güvenlik Standardı Düzey 3

Nexo, şirketin sağlamlığını desteklemek amacıyla, iş ortaklarımızın Kripto Para Birimi Güvenlik Standardı (CCSS) Düzey 3’ü barındıran kurumsal çözümler ürününü kullanıyor. CCSS Düzey 3, bütün kritik aksiyonlar için çoklu aktör gerektirir çünkü verilerin doğruluğunu sağlamak için gelişmiş doğrulama mekanizmaları kullanılır ve varlıklar farklı coğrafyalara ve kuruluşlara dağıtılır.

Verilerin Korunması ve Gizliliği

Kişisel bilgileriniz güvenli ağların arkasında saklanır ve sadece bilgileri gizli tutmak için gereken, sınırlı sayıda kişi tarafından erişilebilir. Verdiğiniz her türlü hassas/kredi bilgisi Güvenli Soket Katmanı (Secure Socket Layer – SSL) ile şifrelenir. Kullanıcılar kendi bilgilerini girdiği, gönderdiği veya bunlara eriştiği zaman Nexo çeşitli güvenlik önlemleri uygular.

Onaylı Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri

ISO/IEC 27001, Nexo’nun güvenlik altyapısının en yüksek standartta olmasını, böylece şirketin güvenliğini sağlar ve bütün müşteriler ve yatırımcılar için riskleri en aza indirir. ISO/IEC 27001 standardını karşılayan Nexo artık en sıkı güvenlik politikaları, kusursuz risk değerlendirmesi, veri koruma ve en gelişmiş siber güvenlik hizmetlerini kullanarak bütün blok zincir dünyası için çıtayı yükseltiyor.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!