featured

Nexo’nun Sadakat Programında Artık Ücretsiz Kripto Para Çekme Hakkı da Var

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kendi kendini sürdürebilir iş modelimiz ve NEXO Token’ın tam potansiyelini ortaya çıkarma hedefi doğrultusunda, ücretsiz kripto para çekme haklarını Sadakat Programımızın avantajları listesine dahil ediyoruz. Bundan böyle bir işlemi blok zincire eklemek karşılığında madencilere ödenen işlem ücretlerini, her ay en fazla 5 kripto para çekme işlemine kadar, Nexo karşılayacak.

Daha Fazla $NEXO = Daha Fazla Ücretsiz Kripto Para Çekme Hakkı

Hesabınızda bulunan NEXO Token miktarına ve dolayısıyla Sadakat düzeyinize bağlı olarak, her ay bir ila beş defa tamamen ücretsiz kripto para çekme hakkı elde edeceksiniz:

Ücretsiz para çekme limiti dolunca, işlem ücretleri otomatik olarak müşterilere yansıtılacaktır. Sayaç her ayın birinci günü sıfırlanacaktır. Bu noktadan sonra tekrar ücretsiz para çekme haklarınızı kullanabilirsiniz.

#ZeroFees (#SıfırÜcret) politikası çerçevesinde, Nexo account’ınıza limitsiz ve ücretsiz itibari para çekebilir, kripto ve itibari para transferi yapabilir ve kredi hesabından para çekebilirsiniz. Nexo, hiçbir kredi hesabı oluşturma ücreti, döviz alım satım ücreti ve takas ücreti yansıtmaz.

Sadakat Programınıza ücretsiz kripto para çekme hakkı dahil ederek native NEXO Token’ımıza daha fazla işlev kazandırmakta, native tokenimizi elinde bulunduran müşterilerimizi Nexo’nun ayrıcalıklı faiz getirisi ve borçlanma oranlarından yararlanmalarını daha da fazla teşvik etmekte ve daha güçlü bir token ekonomisi modeline katkıda bulunmaktayız.

Gerekçe: Artan Talep ve İşlem Ücretleri

Blok zincir dünyasında sıfır ücretli işlemler sunan sayılı şirketlerden biriyiz. Son iki yıl içinde, kripto para çekimlerinin tamamında ilgili masrafı karşılamak suretiyle, müşterilerimizin işlem ücretlerinden milyonlarca dolar tasarruf etmesini sağladık. Bu sayede bugün hepimizin faaliyet gösterdiği, kapsayıcı ve gün geçtikçe dijitalleşen varlık ortamını yaratmaya yardımcı olduk ve bu ortamı destekledik.

Son haftalarda, en çok kullanılan blok zincir olan ve merkezsizleştirilmiş (DeFi) finans protokollerine ev sahipliği yapan Ethereum ağı işlem ücretlerinin rekor düzeylere çıkmasına tanıklık ederken, Bitcoin işlem maliyetleri son üç yıl içindeki en yüksek oranlara fırlamıştır.

Para çekmek dahil olmak üzere işlem ücretleri, ağ tarafından işleminizin gerçekleştirilmesi ve blok zincire eklenmesi için gereklidir. Bu ücret, ağla ilgili bir dizi faktöre dayanmaktadır ve ağı güvenceye almak amacıyla teşvik olarak madencilere gitmektedir. Bu sürecin dışındaki bir taraf olarak, Nexo işlem ücreti tahsil etmez ve edemez.

Kendi açımızdan baktığımızda, BTC’deki hızlı yükseliş ve çok hızlı artan işlem ücretleri, Nexonomics girişimi şemsiyesi altında topladığımız bir dizi ürün güncellemesine denk gelmiştir– özellikleNexo Exchange’in yanında NEXO Token’ın birim fiyatının 1,5 doların üzerine çıkarak NEXO’nun piyasa değerinin 900 milyon dolara yaklaşmasına. Sonuç olarak, sunduğumuz ürün paketi genelindeki hizmetlere – borç alma, kazanma ve şimdi takas etme – yönelik talep hiç görülmemiş bir düzeye tırmanmış, işlem hacimleri de doğal olarak bu trendi takip etmiştir.

İşlem ücretlerinin artmasıyla birlikte, ücretsiz kripto para çekme hakkının Sadakat Programımıza dahil edilmesi, iş modelimizin sürdürülebilirliğini pekiştirmeye katkıda bulunmaktadır, bu da finansal istikrarımızı güçlendirmekte ve müşterilerimizin varlıklarının büyümesini ve güvenliğini garanti etmek konusunda şirketimize özgürlük tanımaktadır.

Kripto dünyası olgunlaştıkça ve kripto paraların kitlesel kabulüne doğru ilerledikçe, kesinlik dijital varlıklara duyduğumuz ortak inancı her gün desteklemektedir. Bireysel yatırımcılar ve işletmeler olarak, bu kesinliğin de daha istikrarlı ve sürdürülebilir kripto ortamıyla desteklenmesini sağlamak ortak sorumluluğumuzdur. Sadakat Programımızdaki bu son gelişme, Nexo’nun finansı yeniden tasarlamaya yönelik kolektif çabamızın uzun vadeli sonuçlarını güvenceye almak için attığı adımlardan biridir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!