featured

Nexo, Yüksek Değerli Müşteriler ve Aile Ofisleri için Özel Varlık Yönetimi Paketini Başlattı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

  • Nexo’nun amacı, özel müşterilerinin ve haleflerinin ailelerinin mirasını başarılı bir şekilde yönetmek ve korumak için gerekli bilgi ve araçlara sahip olacağı güvenilir ve güvenli bir dijital varlık finansmanı ortamının ön saflarında yer almaktır.
  • Türünün ilk örneği bir varlık yönetimi programı olan Nexo Private, müşterilerine dijital varlık portföylerini genişletmek için yüksek dokunuşlu bir yaklaşım ve değer odaklı bir deneyim sunuyor.

26 Nisan 2023Dijital varlıklar için önde gelen düzenlenmiş kurum Nexo, özellikle yüksek değerli özel müşteriler için tasarlanmış özel bir dijital varlık varlık yönetimi çözümleri paketi olan Nexo Private’i tanıttı. Dijital varlıkları yönetmeye yönelik bütüncül bir yaklaşımla Nexo Private, finansal sonuçları en üst düzeye çıkarmayı ve müşterileri için uzun vadeli başarıyı güvence altına almayı amaçlamaktadır.

Nexo Private, 2027 yılına kadar 21,1 milyar dolarlık bir endüstri olarak ortaya çıkması öngörülen gelişen küresel aile ofisi pazarına yönelik şirketin zengin teklifine bir başka katkı daha. Özellikle, KPMG tarafından 2022’de ankete katılan aile ofislerinin ve net değeri yüksek bireylerin %90’ından fazlası dijital varlıklara ilgi duyduğunu ve %58’inin zaten bu gelişmekte olan varlık sınıfına yatırım yaptığını belirtti.

Nexo’nun kurumsal çözümlerine ek olarak, Nexo Private, yüksek net değerli bireylerle (HNWI’LER) ve aile ofisleriyle ilişkilere özgü çeşitli tamamlayıcı hizmet özelliklerine sahiptir. Bu nedenle Nexo, varlıklı yatırımcılar arasında artan dijital varlık varlık yönetimi hizmetleri talebinden yararlanmak için iyi bir konumdadır ve özel bir avantaj katmanı aracılığıyla portföy çeşitlendirmesine ve genişlemesine kişiselleştirilmiş ve sonuç odaklı bir yaklaşım sunar:

  • Kişiselleştirilmiş İşe Alım: Sermaye tahsisine, getiri üretimine ve varlık gözetimine özel bir giriş.
  • Özel Şartlar ve Oranlar: Komisyoncu özel oranları ve Nexo’da başka türlü bulunmayan varlıklara erişim.
  • Özel ilişki yönetimi: Beyaz eldiven servisi ve uzman kripto bilgisi bir telefon uzağınızda.
  • Üstün OTC Hizmetleri: Ismarlama OTC hizmetleri almak için yıllarca süren uzmanlığımızdan yararlanın.
  • Öncelikli Destek: Yüksek dokunuşlu yardım için asla sırada beklemeniz gerekmeyecek.

“Nexo’yu başarılı kılan şeyin bir kısmı, perakendeden kurumsal pazara kadar tüm dijital varlık pazarlarını kapsayan en geniş ürün yelpazesini ve özel hizmetleri sunma taahhüdümüz oldu. Aile ofislerinin ve HNWI’LERİN, yatırım olanakları arasında kısa sürede sermayeyi hızlı ve güvenli bir şekilde hareket ettirebilmeleri ve talep edebilmeleri için sahip oldukları ihtiyaçların özgüllüğünü belirledik. Nexo’nun Kurucu Ortağı ve Yönetici Ortağı Antoni Trenchev,” Nexo Private aracılığıyla bu müşteriyle kişisel ancak profesyonel bir ilişki kurarak bu duruma yükseldiğimiz için çok heyecanlıyız ” dedi.

Düzenlenmiş bir dijital varlık kurumu ve müşteri fonlarının güvenliğinde kusursuz bir sicile sahip saygın Kripto Piyasası Bütünlüğü Koalisyonu’nun (CMIC) bir üyesi olan Nexo, şirketin ihtiyatlı risk yönetimi, sıkı aşırı teminatlı borç verme ve askeri düzeyde varlık saklama ilkelerini uyguladı. Hızla gelişen bu pazarın etkin sermaye hareketi, hızlı karar alma ve çeşitli yatırım olanakları ihtiyaçlarını karşılamak için şirketin kanıtlanmış uygulamaları mevcuttur. Aile ofisleri ve hnwı’nin müşteri hizmetlerinde en yüksek standartları beklediği bilindiğinden Nexo Private, en üst düzeyde profesyonellik ve uzmanlık sunmaktan ve müşterileriyle birlikte bu heyecan verici yeni finans sınırında gezinmekten gurur duyar.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!