featured

Nexo, CSA STAR Seviye 1 Sertifikası ile Güvenlik ve Şeffaflık Konusundaki Duruşunu Güçlendiriyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

20 EYLÜL 2023-Dijital varlıklar konusunda lider kurum Nexo, Cloud Security Alliance’ın Güvenlik, Güven ve Güvence Sicili (STAR) Seviye 1 Sertifikasını alarak bulut altyapısı güvenliğinde ilerliyor. Prestijli SOC 2 Tip 2 denetiminin ve 2019 ISO 27 001 standardizasyonunun yakın zamanda başarıyla tamamlanmasının ardından, bu üçüncü taraf doğrulaması, Nexo’yu dijital varlıklar sektöründe müşteri veri güvenliği ve şeffaf uygulamalara özel bir odaklanma ile yükseltir.

Diğerlerinin yanı sıra AWS, Google Haritalar ve VMware gibi teknoloji devleri tarafından benimsenen csa’nın yıldız sertifikası, titiz, 261 soruluk bir öz değerlendirme sürecini ve ardından bir şirketin güvenlik önlemlerinin altını çizmek ve doğrulamak için CSA Bulut Denetimleri Matrisi (CCM) aracılığıyla üçüncü taraf doğrulamasını temsil eder.

Şu anda halka açık olan doğrulama sırasında Nexo, sıkı güvenlik önlemlerini ve protokollerini en yüksek CSA yönergeleriyle mutlak uyum içinde göstererek müşteri verileri ve operasyonları için yürürlükte olan korumalara daha fazla ışık tuttu. Nexo, CSA STAR Seviye 1’i tamamlayarak ve tüm güvenlik önlemlerini şeffaf bir şekilde paylaşarak, güvenlik, uyumluluk ve şeffaflığa olan azami bağlılığını vurgulamayı amaçlamaktadır.

“Bulut hizmetlerini kullanan bir şirket olarak, sağlam ancak şeffaf çerçevelerle müşteri verilerinin korunmasında en yüksek güvenlik standartlarını korumaya kararlıyız. Nexo’nun Kurucu Ortağı ve Yönetici Ortağı Antoni Trenchev,” Yenilikçi pratik çözümler sunmak için yorulmadan çalıştığımız gibi, aynı özveri güvenlik altyapımıza yatırım yapmaya da gidiyor “ dedi.

“CSA STAR, Nexo’nun STAR programına katılımını ve Seviye 1 Sertifikasına ulaşmadaki başarısını gururla kabul ediyor. Dijital varlıklar sektöründeki lider şirketler, bulut hizmeti güvenliği ve şeffaflığına yönelik taahhütlerini gösterdiklerinde ve sorumluluklarını üstlendiklerinde iyimserlikle besleniyoruz. Cloud Security Alliance’ın CEO’su ve kurucu ortağı Jim Reavis,” CSA, bulut güvenliğindeki en iyi uygulamaları uyumlu hale getirmeye devam ederken, Nexo’yu csa’nın YILDIZ siciline katılımları ve müşteri güvenliğine yönelik yolculukları için övüyoruz “ dedi.

Nexo’nun güvenlik, uyumluluk ve şeffaflığa olan amansız bağlılığı, şirketimizin en zorlu çerçevelere ve standartlara uyan sıkı bir güvenlik önlemleri altyapısı oluşturmasına neden oldu. Müşterilerimizin kişisel verilerini ve varlıklarını korumaya yönelik bu taahhüt, müşterilerimize güven ve güven aşılamak için sürekli olarak yukarıda ve öteye ulaşmamız için bize ilham veren şeydir. Toplam güvenlik ve şeffaflığa doğru yolculuğumuzun daha fazla ortaklık ve çalışmalarımız hakkında bağımsız, yetkili üçüncü taraf doğrulamaları ile devam etmesi için şirketin hedefleri eşit derecede yüksek olarak belirlenmiştir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!