featured
bitcoin btc

Neden AEX Borsası? AEX İle Nasıl Profesyonel Bir Kripto Yatırımcısı Gibi Kâr Elde Edebilirsiniz?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bir ticaret platformu olarak AEX, para kazanmak için alış (long) ve satış (short) pozisyonları olarak iki yönlü işlemler açmak dışında, kullanıcılar için gelir kaynaklarını genişletmek için çeşitli finansal ürünler sunar. Online kripto para birimlerine gelince, AEX önce tokenlerin değerini artırmak için eşleştirmeye odaklanır.

AEX’in spot ticaret alanı, dolaşım yoluyla değer yaratır. USDT, USDC, CNC ve BTC’den oluşan dört işlem dizisi, çeşitli tokenler arasındaki hızlı işlem ile dönüşümü karşılayabilir, böylece kullanıcılar fiyat dalgalanmalarında iyi fırsatlar yakalayabilir.

Kalıcı sözleşmelerde kullanıcılar, dijital varlıkların yükselen/düşen fiyatlarından, yukarı mı yoksa aşağı mı gideceğine ve alış ve satış gibi iki yönlü pozisyonlara karar vererek yararlanabilir.

ASWAP‘ta AEX otomatik olarak piyasayı oluşturur ve işlem derinliği sağlar. Kullanıcılar, coin’lerin hızlı değişiminin verimliliği ile işletme sermayesi havuzuyla işlem yaparlar. Sermaye havuzunun büyük rezerv hacmi sayesinde kullanıcıların ilgisinin düşük olduğu hacimsiz kripto paralarda ticaret yapma konusunda tereddüt etmenize gerek kalmaz. Kullanıcılar, yatırım kararları verdikten sonra kripto para rezervleri için hızlı bir şekilde pozisyon oluşturabilirler.

Ardından, AEX, kazançlı kripto para fırsatları sağlamak için zengin finansal modüller kullanır. Çeşitli finansal türevlerin devreye alınmasıyla, kullanıcıların faydaları çeşitlendirilebilir. Finansal, Mortgage ve benzeri gibi yatırım türevleri, AEX kullanıcılarına ideal katma değeri sağlamak için son derece yeterli bir platformdur. Platform sayesinde atıl varlıkların tahsis edilmesi mümkün hale gelir.

AEX Financial, zamanında ve uygun bir fayda stratejisi sağlayan, dijital dünyada geleneksel piyasalarda mevduat faizi sunan banka modeline eşdeğerdir. Mevcut tasarruflar esnektir ve para yatırma ve gelir etme için uygundur. Tasarruf terimi daha istikrarlıdır ve acil durumlarda dönüştürülebilir tahvil piyasasında da transfer edilebilir.

Staking ve kredi, anaparayı kullanmadan fayda elde etme stratejileridir. Kullanıcılar kripto para ödünç alarak sınırlı kaynaklarla daha fazla gelir fırsatına erişebilirler. Kullanıcılar belirli bir kripto paraya acilen ihtiyaç duyduklarında, mevcut tokenleri ödünç verme ve diğer kripto paraları ücretsiz olarak elden çıkarılması için rehin vermeyi seçebilirler.

Borç verenler, yatırımları C2C aracılığıyla ödünç vererek faiz kazanabilirler. AEX Kredisi, kullanıcıların büyük kredi taleplerini karşılamak için 30’dan fazla kripto para birimini (BTC, LTC, ETH, GAT vb.) destekliyor. AEX Kredisi ayrıca, sermayeyi daha güvenli hale getirmek için pozisyonun elde tutma süresini önceden ayarlayarak pozisyonun kapanmamasını sağlar.

AEX, kullanıcıların her adımda servetini artırmalarına yardımcı olmak için endüstriyel zincirin birden çok alanını bir araya getirir. AEX Mining Supermarket, madencilik yoluyla token üretim fırsatları sağlar ve kullanıcıların endüstriyel zincirin üst bölümlerine erişimini sağlar. İlk olarak AEX tarafından oluşturulan Taksitli Satın Alma, kullanıcıların yüksek değerli (BTC gibi) kripto paralara hızla sahip olmalarını ve ikincil piyasada fiyat artışının avantajlarından yararlanmalarını sağlar. Servet birikimi için bilgiye dayalı bir şirket olan AEX, ana sayfasında en son endüstri bilgileri, tebliğ gibi birçok topluluk modülüne sahiptir ve kullanıcılara bilimsel yatırım kararlarını kolaylaştırmak için iletişim alanı sağlar.

Çok zincirli DEFI

Günümüzde çoğu DeFi projesi halka açık bir zincir üzerine kuruludur ve yalnızca kendi zincirlerindeki varlıkları destekler. Çapraz zincir teknolojisi (şu anda yalnızca tek yönlü) heterojen zincirlerin tokenleri dolaşıma sokmasını mümkün kılmış olsa da, zincir üstü işletim zorluğu birçok insanı merkezsiz finanstan alıkoymuştur. Ayrıca, farklı zincirler arasındaki iletişim, diğer zincirin DeFi ekolojisine girmek için zincirler arası iletişimi (BSC, HECO ve EOS gibi) gerektirir ve bu da çoklu zincirler arasındaki entegrasyonu oldukça zorlaştırır. Kullanıcılar diğer zincirlerde iyi Defi projeleri bulursa, varlıklarını aktarmaları gerekir ve bu da oldukça zahmetli olabilir.

Güçlü Blockchain kullanıcı etkileşimi, iki yönlü varlıkların kesişmemesi ve ekolojik uygulamalar arasındaki karşılıklı deneyim ile DeFi projesinin dijital varlıkların katma değerinden daha iyi yararlanabileceği açıktır. AEX çoklu zincir yapısı, AEX’in dayanak varlığa dayalı sabit bir değer varlık akışına sahip olduğu anlamına gelir. Zincirler arası olmayan varlık enjeksiyonu, likidite sermaye havuzunun sürekli genişlemesi için yeterli ivme sağlayacaktır.

ASwap, Likidite Madenciliği için Çok Zincirli toplayıcı özelliğine sahiptir. ASWAP, AEX tarafından OtomatikPiyasaYapıcı (AMM) ilkesine dayalı geliştirilen bir akışkan madencilik ürünüdür.

Uniswap, MDEX ve Pancake Swap gibi geleneksel dağıtık protokoller, yalnızca kendi halka açık zincir protokollerinde varlık ve likidite madenciliği ticareti yapabilir. AEX’teki varlık toplama işlevi nedeniyle, tüm zincirlerdeki varlıklar engelsiz olarak ASWAP’ta dolaştırılabilir. ASWAP, likidite madenciliğini tek zincirden çoklu zincirlere başarıyla genişletiyor. Teorik olarak ETH, BSC, HECO, TRON ve diğer protokol varlıkları ilgili işlemi serbestçe ekleyebilir. ASWAP’taki likidite havuzuna çiftler ve kullanıcılar, kâr amacıyla çapraz zincir olmadan çeşitli zincir varlıklarının madenciliğine katılabilirler. Ayrıca likidite havuzunun getirisine göre farklı sermaye havuzları arasındaki yüksek getirili geçişi de hızlı bir şekilde tamamlayabilir.

DEFI akıllı madencilik, aynı zamanda akıllı bir yüksek verimli havuzdur. Herkes yüksek getirili madencilik kripto paralarına yatırım yapmayı seçecek olsa da, seçilen yüksek getiri, piyasa koşulları, madencilik yapan kişilerin gerçek zamanlı değişiklikleri, dinamik ayarlamada madencilik geliri nedeniyle düşük getiri sağlayacaktır.

AEX akıllı madencilik hizmeti, akıllı programlama yoluyla en uygun getiriyi sağlayan stratejik bir maden havuzudur. Bu, bu işe katılan herhangi bir varlığın, AEX’te daha fazla kripto para kazanmak için temel bir varlık olarak kullanılabileceği anlamına gelir. AEX, gerçek zamanlı madencilik gelir düzeyine göre madencilik için daha yüksek verimli DEFI projesine fonları aktaracak ve kullanıcılara yüksek verimli DEFI projesine katılmaları için tek tıklamayla fırsatlar sağlayacaktır.

AEX, değerli kripto parayı çıkarır ve tekrar tekrar gelir fırsatları yaratır. 10.000’den fazla kripto para biriminin seçiminde, kullanıcılar için en acı olan gelir kaybıdır, bu da “ihraççının işlemi durdurması ve varlığın (gelirin) sıfıra dönmesi” riskinden endişe duydukları anlamına gelir. Bu amaçla, AEX, potansiyel kripto paralara öncelik vererek, listelenen para birimlerini farklı perspektiflerden değerlendirir, böylece kullanıcılar, yüksek getiri olasılığını artırmak için belirli bir token satın almanın başlangıcında gelirin “istikrarlı” özelliklere sahip olmasını sağlayabilir.

Örneğin DOGE, XRP, BTS, XEM, XLM ve diğer kripto para birimleri, piyasaya çıkış zamanlarından bu yana 10.000 kattan fazla artış gösterdi. Birçok düzenli yatırım yapan kullanıcılar da yüksek kaliteli tokenlerden yararlanır. AEX’teki GAT, yatırımında %1.876 getiri sağladı ve büyük borsalar arasında getirisine oranına göre Binance’in BNB’sinden sonra ikinci sırada yer aldı. Ayrıca AEX, AEX varlıklarını daha likit, kullanıcıları daha etkileşimli hale getiren ve finansal türevlerin inovasyonunu daha dinamik hale getiren AEX kripto para birimi GAT aracılığıyla çeşitlendirilmiş finansal modeller arasındaki bağlantıyı güçlendirir.

Anlaşma yapma, kullanıcıların AEX’ten kâr elde etmeleri için temel yapılandırmadır. AEX kripto para birimi GAT, AEX platform ekosistemine etkinliğini artırması planlanmaktadır. Zincir geçişi gerektirmeyen DeFi, tüm halka açık zincirlerin kullanıcılarının, platformun ekolojik etkileşimine kinetik enerjide benzeri görülmemiş bir artışla katılmalarını sağlayacak. Böylece kullanıcının nihai hedefi olan kripto varlık ticaretiyle servet elde etmek için istikrarlı bir kullanıcı akışına ve sermaye akışına katkıda bulunacaktır.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!