featured

MoonXBTCopyTrade, Kullanıcılara Uzlaşma ve Likidite Desteği Olan Profesyoneller Gibi Alım-Satım Yapma Şansı Sağlar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
GBex

Kripto pazarının doğuşundan bu yana, birçok kişiyi zengin etti ve bu da yeni kullanıcıları toplu olarak bu alana yöneltti. Bununla birlikte, kripto piyasasının karmaşıklığı ve oynaklığı, nadiren desteklenen ticaret becerilerine sahip yeni kullanıcılar bir yana, en iyi profesyonel traderları bile zorladı. Yüksek kaldıraç ve servet etkisi göz önüne alındığında, bu yıllarda daha fazla popülerlik kazanan kripto türev ticareti söz konusu olduğunda durum daha da böyledir.

Daha zorlu kripto ticaretini deneme girişimi ve bunu yapmanın zorluğu, esasen traderların, çoğunlukla çaylakların, daha karmaşık ticarete girmek için profesyonel traderların ticaret stratejilerini taklit etmesine izin veren copytrade adı verilen bir ticaret yöntemini besledi. Oldukça düşüşlü piyasada bile, çok bilgili olmayan kullanıcıların ticaret becerilerini geliştirmeleri için bir zaman penceresi açtı. Ve copytrade bir öğrenme aracı olarak da kullanılabilir.

Birçok borsa, kullanıcılara, özellikle de yeni kullanıcılara, traderlara getirdiği ve profesyonel traderlar gibi kazanabilme şansını göz önünde bulundurarak, copytrade’i dahil etti. Ancak bunlar arasında MoonXBT, hızlı ödeme, güçlü likidite, şeffaflık ve kullanıcı dostu olma özelliklerine sahip öncü copytrade hizmeti nedeniyle öne çıktı ve giderek daha fazla popülerlik kazanıyor.

Copytrade tam olarak nedir?

Copytrade’i nominal değerinden anlamak zor olmayabilir, yani birisini kopyalayarak ticaret yapmak, başka birinin yaptığı gibi trade yapmak. Ancak, trade’i kopyalamanın anahtarı teknik otomasyondur.

MoonXBT’nincopytrade hizmeti gibi kripto borsası, kullanıcıların çeşitli profesyonel traderlar arasından seçim yapmalarını, ticaret stratejilerini kopyalamalarını, fonlarını kopyalanan stratejilerine göre tahsis etmelerini ve emirlerinin profesyonel traderların operasyonlarıyla senkronize olarak otomatik olarak yürütülmesini sağlar.

Teknik otomasyon sayesinde kullanıcılar, kopyalamak istedikleri traderları filtreledikten sonra tek bir tıklamayla kopya alım satım işlemini tamamlayabilir ve sadece birkaç adımda hesaplarını hazırlayabilirler.

Kullanıcılar neden copytrade yapmalı?

Copytrade, hem ticareti kopyalayan kullanıcılar hem de kopyalanan traderlar için bir kazan-kazan senaryosudur. Ancak, genellikle karmaşık ama oldukça kârlı türev ticaretin dışında kalan normal kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya konmuştur.

Her şeyden önce, türev ticaretine yeni başlayan birçok kullanıcı için copytrade, onlara arenaya girmeleri için hızlı bir geçiş sağlar. Kopya ticareti yoluyla, kullanıcılar tüm terminolojiye ve temel işlemlere aşina olabilir ve profesyonel traderlardan ticaret stratejilerini öğrenebilir.

Öğrenmeye daha az ve kazanmaya daha çok önem veren kullanıcılar için, copytrade, fonları daha deneyimli ellerde olduğundan, onlara büyük kazanma şansı verir.

Ayrıca, emirleri otomatik olarak yerine getirileceğinden, kullanıcılara varlıklarının fiyat dalgalanmalarına bakmak zorunda kalmamaları sayesinde zaman kazandırır.

Copytrade’e yalnızca bir dolar ile başlayabildiklerinden, normal traderlar için eşiği düşürür. Giriş için minimum gereksinimleri olan birçok türev hedge fonunun aksine, kopya ticareti kullanmak, normal kullanıcıların yolculuğa çıkmasına ve en az miktarda parayla kripto piyasasının bir parçasını paylaşmasına olanak tanır.

Pro-Traderlar neden kopyalanmak istesinler?

Profesyonel traderların, kullanıcıların taklit etmesi için bir trader olması çok boyutlu faydalar da getirebilir. Profesyonel traderlar, kopya ticaretinin bir parçası olmak için belki de en önemli fayda olan takipçilerinden elde edilen kazançların toplam avantajlarının %10’una kadar yararlanabilirler.

Bu arada, mesele sadece para değil, aynı zamanda kolaylık. Teknik otomasyonun yardımıyla, copytrade profesyonel traderların stratejilerini kazanca dönüştürmelerini ve ticaret bilgeliklerini ve etkilerini paraya çevirme sürecini kısaltmalarını çok daha kolay hale getirir. Bir anlamda, copytrade işlevinin yardımıyla mini bir fon yönetiyorlar.

Copytrade yoluyla, profesyonel traderlara, kripto ticaretini bir kariyere dönüştürmek için kullanabilecekleri daha uzun vadeli kaynakları biriktirmek için etkilerini ve takipçi tabanını oluşturabilecekleri bir platform da sunulur.

MoonXBTCopyTrade avantajları

MoonXBT’nincopytrade’i, hızlı ve güvenli olmasıyla bilinir. Türev piyasada fiyatlar saniye cinsinden değişmektedir. MoonXBT, profesyonel traderların stratejisine kıyasla kullanıcıların emirlerinin yerine getirilmesinde çok az kayma olduğunu garanti eder ve bu nedenle kopya ticaretinin senkronizasyonunu sağlar.

MoonXBT’nincopytrade’i, aynı zamanda, kaymayı önlemek ve kârda kilitlenmek için bir başka önemli faktör olan güçlü likidite tarafından desteklenmektedir. Kullanıcıların emirleri, yürütüldükten sonra milisaniyeler içinde doldurulabilir.

MoonXBT’nin kopya ticareti de şeffaf ve çeşitlidir. Tüm profesyonel traderlar, güvenilirliklerini sağlamak için dikkatlice incelenir. Kullanıcılar, işlem günleri, ROI oranı, kazanma oranı vb. dahil olmak üzere profesyonel traderların parametrelerini kontrol ederek kimi takip edeceklerini seçebilirler. Kullanıcılar, paralarını kime koyacağına karar vermeden önce durum tespiti yapmak için yeterli istatistiklere ve yeterli seçeneğe sahiptir. Kazanma oranını artırmak ve riskleri azaltmak için seçilen traderların portföylerini çeşitlendirin.

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.moonxbt.com/ adresini ziyaret edin.

Daha fazla güncelleme için MoonXBT’yi takip edin:

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!