NFT
featured

Kozmik Verim Kazanın: ATOM’da %13’e kadar kazanın

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Promosyon oranları ne kadar süreyle geçerli olacak?

Promosyonel 2 aylık Sabit Şartlar, 4 Eylül 11:00 UTC ile 18 Eylül 23:59 UTC arasında seçime açık olacaktır .

Nexo’da ATOM’u nasıl edinebilirim?

ATOM’u Nexo hesabınıza eklemek hızlı ve kolaydır. İşte bunu yapmanın farklı yolları:

  • ATOM’u Cosmos ağı üzerinden yatırın ve kesinlikle hiçbir ücret ödemeyin. Transferler cüzdan adresleri ve notlar aracılığıyla mümkün olur. Lütfen, para yatırma işlemini başlatırken her ikisini de dahil ettiğinizden emin olun; çünkü bir notun eklenmemesi, geri dönüşü olmayan para kaybına yol açabilir.
  • Doğrudan kredi kartınızla, banka kartınızla, Apple Pay’le, Google Pay’le veya banka havalesiyle satın alın. Kart işlemleri anında gerçekleşir ve SEPA Instant veya FPS’yi destekleyen bankalardan sırasıyla EUR ve GBP transferleri yapılır.

Promosyon Sabit Koşullarını nasıl seçebilirim?

Nexo uygulamasını açın ve Tasarruf Merkezine gidin . Sabit Süre Oluştur’a dokunun ve ATOM’u seçin. Dönem’e dokunun ve 2 aylık Sabit Süreyi seçin. Bonus kazanmak istediğiniz token miktarını hareket ettirin, Önizleme Dönemi’ne dokunun ve onaylayın.

Her token için maksimum faiz oranını nasıl alabilirim?

En yüksek oranlara Platin Seviyedeyseniz erişebilirsiniz; bu, portföyünüzün en az %10’unun NEXO Tokenlarından oluştuğu anlamına gelir. Ayrıca NEXO Tokenlarına olan ilginizi kazanmayı seçmeniz gerekir.

Ödüller ne zaman ve nasıl dağıtılacak?

Promosyonun Sabit Süresinin sona ermesi üzerine, varlıklarınız ve tahakkuk eden faiz otomatik olarak Birikim Cüzdanınıza taşınacaktır.

FLEX Dönemi oranından daha fazlasını kazanmaya devam etmek istiyorsanız varlıklarınızı standart 1 aylık Sabit Vadeye taşıyabilir ve Otomatik Yenilemeyi etkinleştirebilirsiniz.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!