NFT
featured

Kaspa’da (KAS) için tehlike çanları çalıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süredir satış baskısıyla boğuşan Kaspa (KAS) kritik bir destek seviyesinde tutunma mücadelesi veriyor.

Türk kripto yatırımcılarının büyük bir kısmının yakından takip ettiği Kaspa (KAS) son fiyat hamlesiyle endişe yarattı. Birkaç gün önce düşen trendi kırarak etkili bir yükselişe imza atan popüler coin, minör direnç seviyesinden ret yiyerek yönünü aşağı çevirdi. Bu süreçte BTC fiyatının aşağı yönlü ve Bitcoin dominansının ise yukarı yönlü hareket etmesi KAS için tehlikeleri iyice artırdı.

Eski popülaritesinden eser yok!

PoW (Proof of Work) trendinin güçlü olduğu zamanlarda piyasayı domine eden KAS çok büyük yükselişlere imza atmıştı. Fiyat hareketleri sayesinde farklı kripto borsalarının gözüne çarpan Kaspa, arka arkaya gelen listeleme haberleriyle birlikte neredeyse her gün ATH tazeliyordu. Fakat PoW trendinin sona ermesi ve birçok farklı trendin ortaya çıkmasıyla KAS unutuldu.

Geniş zaman dilimine bakıldığında hâlâ düşüş trendinde fiyatlamaya devam eden KAS 0,109 doları aşmakta güçlük çekiyor. Satıcıların ipleri eline alması halinde sırasıyla 0,0929 – 0,083 ve 0,0715 dolara kadar düşüşler mümkün görünüyor. PoW’un tekrardan bir ilgi yakalaması, BTC’nin yukarı yönlü hamleleri veya Bitcoin dominansının gevşemesi halinde KAS için hedeflenebilecek seviyeler sırasıyla 0,1098 – 0,1174 – 0,1241 – 0,1338 – 0,1407 ve 0,1498 dolardır.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!