featured

Işıklar Coin, 3. satış turuyla yine önemli avantajlar sunuyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarının durgun seyrettiği bu dönemde Işıklar Holding, Işıklar Coin 3. halka arzıyla kripto para yatırımcılarına iskontolu fiyatlarla token satışı sunarak önemli bir yatırım avantajı sunuyor.
2020 yılında ilk satış turunu gerçekleştirdikten sonra 2021 yılında da Işıklar Coin’in ikinci satış turunu başarıyla gerçekleştiren Işıklar Holding, 1 Şubat tarihinde Işıklar Coin için piyasa fiyatından daha düşük fiyatla üçüncü satış turuna start verdi.

45 gün sürecek Işıklar Coin halka arz sürecinin ilk 15 günü Holding bünyesinde bulunan bayilere alım hakkı sunulacak. 15 Şubat tarihinden sonra ise 30 gün boyunca halka açık bir satış işlemi gerçekleştirilecek.

Işıklar Coin fiyatı 3. satış turunda ne kadar olacak?
Toplam 5 milyon Işıklar Coin’in satışa sunulacağı 3. satış turunda coin satışı fiyatı 0,5 dolar olarak belirlendi. Dünyanın en çok takip edilen kripto para izleme sitesinde listelenen Işıklar Coin güncel fiyatı kontrol edilirse satış turunda teklif edilen fiyatın iskontolu olduğu görülebilir. Böylece yatırımcılar Işıklar Coin 3. halka arzına katılarak kripto varlığa iskontolu olarak sahip olma fırsatına kavuşacaklar.

Bu halka arz aşamasında diğer 2 satış turuna göre bazı farklılıklar var. Şirket, daha güvenli bir satış turu süreci sunmak adına bu sefer Işıklar Coin’i iskontolu satın almak isteyen yatırımcıların KYC/AML prosedürlerini tamamlamış olması koşulunu öne sürüyor.

Müşteri tanıma (KYC) ve kara para aklamayı önleme (AML) süreci ise üçüncü bir şirket tarafından şeffaf ve güvenli bir şekilde yürütülecek. Ayrıca mevcut satış turunda diğer iki toplu satıştan farklı olarak yatırımcılar Işıklar Coin için Amerikan doları haricinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) kullanarak da alım işlemini gerçekleştirebilecekler.


Işıklar Coin 3. satış turuna nasıl katılabilirsiniz?
1 Şubat tarihinde başlayan 3. satış turu bayi satış süreci tamamlandıktan sonra 15 Şubat tarihinde tüm yatırımcılara açık olacak ve 15 Mart tarihine kadar sürecek. Ancak bu süre zarfında satışa sunulacak olan token miktarı 5 milyon ile sınırlı olduğundan 45 günlük satış sürecinin daha erken bitme ihtimali var. Bu yüzden erken davranan yatırımcılar, Işıklar Coin’in indirimli fiyatından yararlanabilecekler.
Yatırımcılar https://platform.isikc.io/ üzerinden kolay bir şekilde kullanıcı kaydı oluşturduktan sonra platform üzerinden itibari para olarak dolar karşılığında veya Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) ile alım işlemini kolayca gerçekleştirebilirler.


Işıklar Yazılım ve Teknoloji Metaverse dünyasına adım atıyor
Işıklar Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Işıklar Yazılım ve Teknoloji, son dönemlerde bütün dünyanın dikkatle takip ettiği Metaverse aleminde varlığını devam ettirmek için ilk adımı attı. Şirket, proaktif yaklaşımıyla şu an Londra, Singapur, New York ve Sofya gibi büyük şehirlerin Metaverse dünyasındaki sanal arazilerine sahip.


Böylelikle Işıklar Holding, bir sonraki aşama için temellerini attığı bu girişimle yatırımcılarla daha kolay iletişim kurmak adına Metaverse arazilerinin her birinde ofisler oluşturacak. Bu da Işıklar Coin için kullanım alanını artıracak başka bir önemli adım olarak görülebilir.
Bunun yanında geçen ay Işıklar Coin (ISIKC) için önemli bir dönüm noktasına ulaşıldı. Şirket, son derece önemli bir güncellemeyle titiz bir kontrol sürecini geçebilen her işletme için sadakat programı sistemini devreye aldı. Sadakat programının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.


Işıklar Coin (ISIKC) Nedir?
Işıklar Coin (ISIKC), akıllı Sözleşmeleri Blockchain üzerinde güvenli, tartışılmaz işlemler oluşturmak için kullanan merkezi olmayan bir sadık ortak programı hizmet tokenidir.

Işıklar Holding, küresel bir müşteri sadakat programı oluşturmak için ISIKC’yi geliştirdi. Böylelikle program dahil olan bayiler, hesaplarında tuttukları ISIKC tokeni oranında Işıklar Holding bünyesindeki fabrikalarda üretilen ürün alımlarında indirim alabilecekler. Bu da ISIKC kripto varlığının gerçek dünya kullanımı alanını genişleten en önemli faktörlerden biri olarak görülüyor.

Geleceğin teknolojisi Blockchain üzerinde kurulan bu sistem ile holding, ortaklık yapısının küresel ölçekte genişletmeyi hedefliyor.

Işıklar Enerji ve Yapı Holding’in Bulgaristan’daki bağlı ortaklığı Işıklar Software & Technology üzerinden geliştirilen Işıklar Coin (ISIKC), bugün LBank, CoinTiger ve Türk kripto borsası Paritex olmak üzere 3 farklı kripto para borsasında işlem görmektedir.

Işıklar Coin (ISIKC) akıllı sözleşme adresi: 0x42726d074BBa68Ccc15200442B72Afa2D495A783

Işıklar Holding Hakkında
Işıklar Enerji ve Yapı Holding, Turgut Işık tarafından kurulan, 50 yılı aşkın süredir inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir.

Temelleri 1952 yılına dayanan Işıklar Holding, Turgut Işık’ın babası Ali Rıza Işık ile beraber kurduğu Işıklar Kollektif şirketiyle ticaret hayatına başladı.

Turgut Işık, 1964 yılında Sezai Türkeş ve Fevzi Akkaya ile Işıklar Limited şirketini kurdu ve uzun yıllar süren başarılı satış faaliyetleri sonrası bu şirketi de Anonim’e dönüştürerek Işıklar Bartın Tuğla fabrikasıyla beraber sanayi sektörüne adım attı.

Uzun yıllar boyunca inşaat malzemeleri sektöründe kurdukları fabrikalar ile üretim alanında başarılı faaliyetler sürdüren Işıklar, 1974 yılında tüm faaliyetlerini Işıklar Holding A.Ş. çatısı altında topladı. 1976 yılında denizcilik sektöründe adından söz ettiren şirket, bu alanda 1 tanker ve 13 kuru yük gemisinden oluşturulan filosuyla taşımacılık faaliyetleri yürüttü. Özışık İnşaat ve Taahhüt A.Ş ve Genta Sanayi Tesisleri ve Taahhüt A.Ş’nin kurulmasıyla birlikte ise inşaat ve taahhüt sektörüne girdi.

2019 yılında en yenilikçi teknoloji olan Blockchain’e doğru genişleme kararı alan Işıklar Holding, ISIKC Platformu’nda hizmet veren bağlı kuruluş tabanlı yerel tokeni Işıklar Coin’i (ISIKC) geliştirdi.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!