featured
hypertrader nedir nasıl kullanılır

HyperTrader ile kripto ticareti artık çok kolay

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HyperTrader birçok borsada bulunmayan özellikleri ile, kullanıcıların kripto ticaretini kolaylaştırıyor. HyperTrader nedir, nasıl kullanılır.

Kurucu ortaklarından Amar Gautam başta olmak üzere, geniş bir ekibi ile kripto kullanıcılara global olarak hizmet vermeye devam ediyor.

HyperTrader Özellikleri

Kripto ticaretini kolaylaştıran HyperTrader platformu uygulaması sayesinde, borsalarda bulunmayan birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Analiz ve Raporlama araçları ile Binance ve Kucoin borsaları başta olmak üzere, eş zamanlı alım satım yapmanısı sağlıyor.

Kripto sektöründe yeni veya profesyonel bir kullanıcı olsanız da, HyperTrader sunmuş olduğu gelişmiş araçlara mutlaka ihtiyaçınız olacak.

Kripto ticareti için hayatı çok daha kolay hale getiren, bahsetmeye değer bazı mükemmel özellikler şu şekilde;

HyperTrader.app masaüstü uygulama görüntüsü
  • Aynı portföy üzerinden farklı borsalardan birden fazla hesap ekleme
  • Bu portföylerde mevcut kripto varlıkların performansını izleme imkanı
  • Aynı borsa üzerinden birden fazla hesap ekleme
  • TradingView grafik entegrasyonu ile sınırsız gösterge
  • Grafikleri 4 farklı şekilde gösterip aynı zamanda farklı varlıkları yükleyebilme
  • Grafik üzerinden alım-satım
  • Canlı alım-satım imkanı
  • Çizelgelerde mevcut formasyon özellikleri ile kayıpları azaltma
  • Çok hızlı veri güncelleme. Hatta bazı durumlarda mevcut borsa web sitesinden daha hızlı
  • Ayrıntılı PnL analizi ile performansınız hakkında daha fazla bilgi

HyperTrader uygulaması içerisinde, yeni kullanıcılar için sunmuş olduğu eğitimlere göz atarak kripto ticaretinizi geliştirebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi HyperTrader stop-limit kullanımı nasıl yapılır? eğitim serisi ile birlikte HyperTrader video eğitimlerine göz atabilirsiniz.

HyperTrader ile Hesap Ekleme

HyperTrader bir borsa yerine kripto ticaret platformu olduğundan, kullanıcıların API anahtarlarını ekleyerek mevcut borsa hesaplarına erişim imkanı sağlayabiliyorlar.

Bu API anahtarları, HyperTrader borsa hesabınıza bağlar ve HyperTrader platformundan borsada işlem yapmanızı imkan sağlar. Alım Satım ekranında, Portföy ekranından raporlar bölümünden veya ayarlardan alım-satım hesabı ekleyebilirsiniz.

Portföy Adını Girin > Açılır Menüden Borsayı Seçin > Giriş yaptıktan sonra borsada bulunan API anahtarlarını girin

Listede yer alan borsalar; Binance, Binance Futures, Binance JE, Binance US, Bybit, Coinbase Prime, Coinbase Pro ve KuCoin yer almaktadır.

Çoklu ekran ile kripto ticaret imkanı

HyperTrader ile birden fazla borsa hesabından işlem yapabilirken, birden fazla kripto varlığının veya aynı kripto varlığın fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Kullanıcılar, izlemek istediği kripto varlığını veya alım satım yapmak istediği kripto varlığını çok sayıda piyasa ile ekranı gerektiği gibi birkaç terminale bölebilir.

çok sayılı ticaret ekranı

Raporlama Araçları

Raporlama Araçları PnL analiz aracı, bir kullanıcının işlem yaptığı ve ne kadar kar veya zarar elde ettiği hakkında doğru bir analiz sunar. Analiz bizlere kazandığımız günleri, kaybettiğimiz günleri ve gerçekleşen ve gerçekleşmeyen karı/toplam işlem sayısını gösterir.

Kullanıcılar işlemlerinin performanslarını takip etmeleri için son derece yararlı bir özellik.

örnek raporlama araçı

İster yeni bir kripto kullanıcısı olun, ister tecrübeli bir kripto kullanıcısı olun, HyperTrader kripto ticaret platformunu kullandığınızda, borsalara geri dönmek istemeyebilirsiniz. Temel ilke, kripto ticaret terminallerinin borsadan daha iyi olması gerektiğidir, aksi takdirde mesele ne ki ?

HyperTrader sezgisel ve sağlam bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. HyperTrader uygulamasını deneyerek sizlerde tecrübe elde edebilirsiniz.

HyperTrader uygulamasını indirmek için tıklayınız.

HyperTrader iletişim ve sosyal medya kanalları

TwitterFacebookYoutubeVimeoLinkedlnInstagram

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!