featured

Huobi Siber Güvenlik Araştırma Bölümünü Başlattı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kara Para Aklama ve Dolandırıcılık Suçları Önlenecek

Huobi, siber güvenlik ve savunma konusunda daha iyi önlemler almak ve kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmak için Z-Labs’ı işletmeye başladı.  Huobi Group, siber güvenlik savunma güvenlik duvarı, zincir üstü istihbarat analizi ve risk kontrolü konularında uzmanlaşmış bir araştırma bölümü olan Z-Labs ile hareket edecek.

Huobi tarafından kurulan Z-Labs, her biri alanında uzman kişilerden oluşuyor. Güvenlik, risk kontrolü ve uyumluluk alanlarında uzmanlar bu bölümde ciddi sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacak.  Bölüm, blok zincirinde meydana gelen kara para aklama ve dolandırıcılık dahil olmak üzere kripto ile ilgili suçları tespit etmeyi ve önlemeyi amaçlıyor.

1 Milyardan Fazla Bilgi Verisi Toplandı

Şu anda sistem, güvenlik istihbaratı, zincir içi ve olay analizi hakkında 1 milyardan fazla bilgi verisi topladı. 150 milyondan fazla tanımlanabilir adres vardır ve bu da kullanıcıların varlıkları blok zincirinde hızlı bir şekilde izlemesine ve konumlandırmasına olanak tanıyor. Şimdiye kadar Z-Labs, kara para aklama, dolandırıcılık, bozuk para karıştırma, karanlık ağ ve daha fazlası gibi kötü niyetli davranışlar için 200.000’den fazla adresi izledi ve belirledi.

Z-Labs, blok zinciri operasyonlarının düzenini sağlamak ve kullanıcıların refahını korumak için kurulmuştur. Star Atlas’ın son derece gelişmiş izleme sistemi ve Huobi’nin blok zinciri güvenlik alanındaki uzun süreli deneyiminin birleşimi, Z-Labs’a kullanıcılara sürekli olarak daha profesyonel teknolojiler, ürünler ve hizmetler sunma yeteneğini ortaya koyuyor.

Huobi, 2018’den beri zincir üzerinde izleme analizi araştırıyor ve yürütüyor. Ertesi yıl, Huobi, Star Atlas zincir üstü izleme sistemini başlattı.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!