featured

Hotbit Borsası, İstanbul’da Blockchain Ekonomi Zirvesi’ne Katıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hotbit ekibi olarak 27 – 28 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Blockchain Ekonomi Zirvesi etkinliğinde yerimizi aldık.

Blockchain Ekonomi Zirvesi, finansın geleceğini yeniden tanımlamak için blockchain endüstrisinin en parlak beyinlerini, en iyi oyuncularını ve uzmanlarını bir araya getirmeyi amaçlayan birçok girişimci ve yatırımcıyı içeren Avrasya’daki en büyük kripto etkinliğidir. Kuşkusuz dördüncü sanayi devrimi olacak ve blockchain teknolojisine dayalı bu sistemin kilit oyuncularından bazılarının yer aldığı bu etkinlikte; ekosistem bağlantılarının kurulması ve yer alan aktörlerin desteklenmesi Hotbit borsasının verimliliği açısından da etkili olmuştur.

Konferansın amacı, paranın geleceğini, kripto paraları, NFT ve DeFi ekosistemlerinin nasıl çalıştığını ve çok daha fazlasını tartışmak için bir dizi ilgi çekici etkinlik düzenlemekti. Etkinlikte özellikle Web 3.0, kripto oyun sektörü, son dönemde tüm dünyada çok önemli ve geleceği şekillendirebilecek enflasyon ve beklenen krizler hakkında bilgi ve yorumlar paylaşıldı.

Eğitim, Emlak, Bankacılık ve Finansal Hizmetler, Sinema, Spor Bahisleri, Yazılım, Teknoloji, Reklam, Halkla İlişkiler, Madencilik, Müzik, Tokenizasyon, Oyun, Fitness, Kripto Para Borsaları, Özel Sermaye, Girişim Sermayesi ve birçok sektörden temsilciler de vardı. Ve hepsinin ortak noktası “Blockchain” di.

Hotbit, bu dev etkinliğe katılan Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu’na sponsor olarak gençliğin ve ekosistemin gelişimine destek oldu. Bu şekilde Hotbit, bu topluluk için duygusal bir bağ oluşturmuştur. Bu etkinlikte stajyer arayan firmalar Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu’nun gençlerinden faydalanırken, Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu’ndan gençler de gelişimlerine destek olacak şirketlerde staj yapma fırsatı buldu. Bu buluşmanın gerçekleşmesine katkı sağlayan Hotbit, ekosisteme de faydalı bir katkı sağladı. Böylece Hotbit, öğrencilerin coşkusu ve kripto piyasasının gelişimi için İstanbul’daki Blockchain Ekonomi Zirvesi’nin kilit aktörlerinden biri haline geldi ve gençlerin gelecekte kripto pazarında kilit yetenekler olacağını umuyor.

27-28 Temmuz tarihlerinde 2 tam gün süren bu etkinlikte samimi ve sıcak bir ortam kuruldu. Hem öğretici konuşmaların hem de eğlenceli oyunların bir arada olduğu etkinliğin sonunda tüm katılımcılara keyifli bir blockchain partisi verildi. 15 kişilik Çankaya Blockchain Topluluğu ile bu etkinliğe katılan Hotbit ekibi, etkinliğin her bölümünde bulunmaktan büyük mutluluk duydu.

Sonuç olarak Hotbit’in gençlere yönelik sponsorluğunu üstlendiği bu etkinliğin kazanımları şu şekilde özetlenebilir: Blockchain teknolojisinin tüm dallarıyla ayrı ayrı ilgilenen üst düzey birçok kişi potansiyel iş birlikleri için bir araya geldi. Gelecekte ortaya çıkabilecek ortaklıklara zemin hazırladı.İkincisi, geleceğin potansiyel  blockchain dünyasının yöneticileri olma olasılığı yüksek olan Çankaya Blockchain Topluluğuna sponsorluğumuz, bu konuda gençler için önemli bir motivasyon kaynağı olmuş ve etkinlikteki diğer gençler de bu güzellikten ilham almıştır. Borsamızın bu politikası Hotbit’e olan ilgiyi artırmıştır. Son olarak ise Türkiye’de böyle önemli etkinliklere katılarak, Hotbit’in Türkiye pazarında da iddialı olduğunu ve bu pazarda aktif olmaya devam edeceğini gösterdik.

Küresel bir kripto para ticaret platformu olan Hotbit, daha fazla insanın kendi kripto varlık hesaplarını oluşturmasına, merkezi olmayan bir hayatın keyfini çıkarmasına, kripto pazarının cazibesini hissetmesine ve kripto pazarının küresel gelişimine katkı sağlanmasına yardımcı olmak için küresel stratejiye bağlı kalacaktır.

Hotbit Resmi Kontakları:

Buradan kayıt olunhttps://www.hotbit.io

Twitter: https://twitter.com/Hotbit_news

Telegram Türkiye Grubu: https://t.me/Hotbit_Turkey

Hotbit Türkiye Üniversite Blockchain: https://t.me/Hotbit_TRUB

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!