featured
holdexfinance

HOLDEX FİNANCE: Büyük Partnerlikler için geri sayım!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HOLDEX FİNANCE’DAN ÖNEMLİ HABERLER GELİYOR

Bu yılın en dikkat çekici projelerinden biri olan HoldexFinance’daki son haberlerle birlikte gözler projeye dönerken, yayılan haberlere göre AVAX, SOLANA, POLKADOT, FUSHİON ve POLYGON gibi projeler ile görüşme halinde olan ekip, yeni iş birlikleri ve partnerliklerini çok yakında duyurmaya başlayacak.

BÜYÜK BORSALAR İÇİN GERİ SAYIM: Gate, Kucoin, CoinMarketCap, Coingecko ve diğerleri çok yakında!

Holdex Finance; Binance Smart Chain, Ethereum ve Huobi Eco Chain ile uyumlu olmasının yanı sıra, stake havuzları ve çiftlikleri yönetmede ve desteklemede özgürlük sağlıyor. Ayrıca platform, CEX pazarlarına girmeye hazırlanıyor. Bu pazarların arasında Kucoin, Gate.io, Okex, Huobi, Bitfinex, Bithumb, Poloniex, Probit, BtcTurk Pro, Indoex, MXC, Hotbit gibi büyük platformlarda bulunuyor. Ayrıca piyasanın en büyük bilgi platformları olan CoinMarketCap, Coingecko ve CoinMarketCal sitelerinde de yayınlanacakları biliniyor.

DEFİ TARİHİNDE BİR İLK!

Holdex aracılığıyla, artık mobilden Swap, Staking ve Farming işlemleri yapılabilecek!

FinTech ve DeFi alanında yenilikçi ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Holdex Finans yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gündemde kalmaya devam ediyor. Ekip yaptığı son açıklamada gelecek yıl ortasında teslim edilmesi gereken Mobil Telefonlar için Holdex Mobil App’ın çalışmalarının sonuç verdiğini ve Roadmap’de bahsi geçmemesine rağmen DeFi tarihinde bir ilk olarak “Holdex Mobil” uygulamasını mümkün olan en kısa sürede yayına alınacağı duyurdu.

Holdex için en önemli dokümanların arasında Roadmap geliyor. Roadmap, platformun bütün plan ve proje takvimlerini içerirken, yatırımcılar için bir rehber görevi görüyor.  Geliştirici ekip, henüz ICO sürecinde olmalarına rağmen Roadmap’te belirtilen Dex Platformu ve Holdex Swap geliştirmelerini tarihlerinden çok önce teslim ederek güven tazeledi.  Roadmap’e göre yıl sonunda hazır olması gereken “Holdex Finance Chain” Testnetide erken tamamlayıp, yeni Mainnet güncellemesi ile kendi blockchain ağlarını aylar öncesinden aktif etmek hedefleri arasında.

DÜNYANIN GÖZÜ HOLDEX’TE

Fin-Tech ve DeFi alanında yenilikçi birçok çözümü bünyesinde barındıran Holdex Finance, şu sıralar Dünya basınının ve finansal içerik üreticilerinin de gündeminde. CoinMarketCap, Bloomberg, Yahoo Finance, Cointelegraph, Coinpedia gibi büyük kurumlar Holdex Finans hakkında inceleme yazıları yayınlarken, projenin potansiyellerine vurgu yaptı.

Aynı zamanda yüz binlerce takipçisi olan video içerik üreticileri HoldexToken’ın İCO sürecinde yatırım yaptıklarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Tüm bunlar olurken ekip, projenin üzerinde çalışmaya ve yeni güncellemeleri paylaşmaya devam ediyor.

YATIRIMCIYA GÜVEN

HoldexFinans  geleneksel finans sektörünü “spekülasyon ve manipülasyona açık” olarak tanımlarken, sektörü değiştirmeyi önüne bir hedef olarak koymuş durumda. Manipülasyonlar sadece geleneksel piyasada değil; Blockchain üzerinde işlem gören bazı projelerde de mümkün olabiliyor.

Yatırımcılarını küçük yada büyük ayırt etmeden, dolaşımda olan token sayısını artırmayarak fiyatta manipülasyon olasılığının önüne geçen HoldexPlatformu , ICO yatırımcıları, Airdrop kazananları vefarming, staking ödülleri hariç tüm tokenleriniher 3 ayda bir %10’u açılacak şekilde kilitleyerek yatırımcılarını koruyacağının garantisini veriyor. 

SINIRLI ARZ, ŞEFFAF DAĞILIM.

Holdex’i güçlü yapan en önemli noktalardan biri Token arzının sınırlı olması. Bunun sebebi kullanıcıları değer kaybından korumak. Değer saklama araçlarının içinde toplam arzı sınırlı olan varlıklar, kendi piyasasında enflasyon oluşmamasını sağlarken, HoldexToken’ın toplam arzı 100 Milyon seviyesinde. Arzın yarısına tekabül eden 50 milyon Token’ınFarming ve StakingRewards’da kullanılması ön görülürken diğer dağılımlar ise şu şekilde;

Team : 10 Milyon

Platform Development : 10 Milyon

Privatesale : 5 Milyon

Exhangelisting : 5 Milyon

Rewards : 5 Milyon

Advisors : 5 Milyon

Marketing : 5 Milyon

ICO : 5 Milyon

ÖN SATIŞ DEVAM EDİYOR.

Holdex Finance, ICO 1. aşamasını %97,2 başarı oranıyla tamamladı. Aşama 2 ise 0,20$ cent fiyatıyla 23 Ağustos’ta %100 başarıyla sonuçlandı. Üçüncü aşama ise 0,30$ fiyatıyla 23 Eylül’e kadar devam ediyor.

HoldexToken’ı edinmek için acele etmekte fayda var. İCO projeleri, birçok alanda yatırımcı için cazip bir eğilim olarak büyümeye devam ediyor. Çünkü henüz listelenmemiş tokenler, çok ucuzdan alıcısıyla buluşabiliyor. Örneğin Ethereum ve Ripple gibi önemli kripto paralar da ön satış gerçekleştirirken, ICO satışından alım yapanlar için kar etmenin ötesinde hayatlarını değiştirdi.

Holdex için de aynı süreci gözlemlememiz mümkün görünüyor. Çünkü ekibin açıklamalarına göre ön satıştan yalnızca 0,3$’a edinebildiğiniz bu token, borsalarda listelenmeye başlayınca minimum 1$’dan alıcı bulması bekleniyor. Toplam arzı 100 milyon adet olarak sınırlandırılan bu Token’ın yalnızca %10’una denk gelen maksimum 10 milyon adeti ilk listelemede dolaşımda olacak. Ekibin iddiasına göre, arz miktarına göre kıyasladığımızda Holdex’in bir süre sonra 75-300$ arasında alıcı bulması da ihtimaller arasında.

“MERKEZİYETSİZ VE ŞEFFAF”

Holdex Finans için şeffaflık ve merkeziyetsizlilk önemli bir konu. Bunun sebeplerinin başında, merkeziyetsiz borsaların kullanıcı varlıklarını depolamaması geliyor. Bu yüzden hacker saldırıları da Borsanın tamamen çökmesi dahil fon kaybına yol açmıyor. Bir kişinin tüm varlıklara ve veriye erişim sağlayabileceği tek bir giriş noktasının olmaması, Siber Korsanların işini oldukça karmaşıklaştırıyor.

Holdex’in bir diğer avantajı ise, Borsa içinde manipülasyon oluşturacak merkezi bir yapının olmamasından ötürü, fiyat manipülasyonu veya işlem hacimlerinde sahtecilik riskinin minimum düzeyde olması.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!