Hashlists
Hashlists

Hashlists.com ile tanışın: Yeni nesil bulut madencilik sistemi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto para endüstrisinde para kazanmanın en iyi yollarından biri kripto para madenciliği yapmaktır.

2022’nin en iyi bulut madenciliğinden birine kayıt olun ve 8 dolar ödül kazanın

Sade bir yenilik, özel olarak basitleştirilmiş bulut madenciliği platformu, bilgisi ve ekipmanı olmayan müşteriler için az rastlanan bir hizmet ve kripto para madenciliği sunar.

Bulut madenciliği yaparken ne özel bir donanım ne de bir yazılıma ihtiyacınız yok, hatta bilgisayarınızı açık tutmak zorunda bile değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey madencilik kontratı ödemesini yapmak ve arkanıza yaslanıp günlük kârınızı almak. Tüm süreç boyunca yapmanız gereken başka bir şey yok.

Hashlists, şu anda Kazakistan, Myanmar ve İzlanda’da büyük veri merkezleri işletiyor. Hashlists, bunun yanında Kazakistan hükümetinden 5 yıllığına arazi kiralayan ve işletme hakkına sahip olan dünyadaki tek şirkettir. Hashlists bulut madenciliği ile %100 kâr etme şansıyla mümkün olduğunca az miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Hashlists’in iş modeli gayet basittir: Herhangi bir bankadan para yatırabilir ve her gün otomatik olarak dolar cinsinden ödeme alırsınız. Ödüller, her herhangi bir zamanda ödenebilir ve işlemlere başladıktan 3 gün sonra ilk ödül miktarınızı çekebilirsiniz.

Yatırım yapmadan para kazanabilir miyim?

Evet, kayıt olduğunuzda size 8 dolar kazandıran ücretsiz bir deneyim planımız var. Ücretsiz planı satın almak için 8 doları kullanabilir ve günlük 0,8 dolar kazanabilirsiniz. 8 dolarlık ücretsiz deneyim planınızda ödül miktarınız 100 dolara ulaştığınızda bu tutarı çekebilirsiniz.

En iyi referans programı

Referans programına katılarak ömür boyu yüzde 3 komisyon oranıyla yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, birisi sizin referans kodunuzu kullanarak 100 dolarlık bir plan başlatırsanız 3 dolar kazanırsınız.

Çeşitli yatırım planları

Hashlists, herkesin kolay bir pasif gelir hakkına sahip olması gerektiğine inanıyor. Bunu mümkün kılmak için size çeşitli planlar sunar. 8 dolardan başlayan planlar, 6.500 dolara kadar değişebilmektedir.

Madencilik sözleşmeleri de günlük ile 60 günlük sözleşmeler arasında çeşitli periyotlardan oluşur. Bu size oldukça fazla yatırım esnekliği sağlar. En iyi yanı ise bu son derece cazipyatırım fırsatından yararlanmak için Bitcoin madenciliği hakkında hiçbir şey bilmenize gerek olmamasıdır.

Gelirler günlük olarak ödenir, bu nedenle her gün ödeme alacağınızdan emin olabilirsiniz. Getiriler, yatırım yaptığınız dönem boyunca sabittir.

Örneğin, 3 günlük 100$’lık yatırımın, bu süre boyunca 5,4 dolarlık sabit bir getirisigünlük olarak ödenir.

Örneğin, 20 günlük 1.800 dolarlık bir yatırımın ise bu süre boyunca günlük olarak ödenen 700 dolarlık sabit bir getirisi vardır.

Örneğin, 6.500 dolarlık yatırımın 60 günlük periyotta 8.200 dolarlık sabit getirisi bulunur. Bu, %126 kâr marjı anlamına gelir ve 60 günlük süre boyunca günlük olarak ödenir.

Nasıl Katılabilirim?

Hashlists’de günlük pasif gelir elde etmeye başlamak için tek yapmanız gereken kayıt olmak ve bir madencilik sözleşmesi için ödeme yapmak. Sadece e-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun, ardından bir birey olduğunuzu (biz robotlarla çalışmıyoruz) doğrulayın ve giriş yapın.

Deneyimli Bir Ekip Tarafından Desteklenen Bulut Madenciliği

Hashlists kullanıcılarının sayısı bugün neredeyse 240.000 kişiye ulaştı! Şirket, 8.000.000 doların üzerinde yatırım topladı. Başka hiçbir şirket, henüz bu miktarlara ulaşamadı. Şirketin başarısının sırrı istikrarlı getiri sunması ve uygun işbirliği koşulları ile kusursuz çalışmasıdır.

Hashlists, 2021’in ilk yarısında kullanıcı büyümesi ve kârlılığında ilk sırada yer aldı. Yüksek düzeyde kârlılık ve 2 yıllık kusursuz çalışma, Hashlists’i dünya çapındaki tüm bulut madenciliği hizmetleri arasında lider konuma getirdi. Hashlists, yatırımınız için güvenilir bir ortak ve mükemmel bir çözümdür.

Sonuç olarak, Hashlists, kazanç fırsatlarını değerlendirmek isteyen kripto meraklıları için mükemmel bir bulut madenciliği platformudur. Tüm yatırımlar için tam garanti sunar ve tutarlı müşteri ödülleri sağlamak için her gün çalışan kalifiye analist ve uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.

Hashlists hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.hashlists.com web sitesini ziyaret ederek madencilik planlarına göz atabilir ve madencilik yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu sponsorlu bir içeriktir ve haber ya da tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!