featured

Google küresel Web3 ekibine lider arıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknoloji devi Alphabet’in alt şirketi Google, 6 Mayıs’ta Google Cloud’da Web3 ekibinin kurulmasının ardından şimdi ise küresel Web3 pazarlama stratejilerini yönetmek için tam zamanlı bir aday arıyor.

Google Cloud birimi, şirketin iş ilanlarına göre birimin Web3 girişimleri konusunda farkındalık uyarmak ve ilgili ürünler için müşteri talebi yaratmak ile görevli olacak bir “Ürün Pazarlama Müdürü” arıyor.

Google, küresel Web3 pazarlama stratejilerini yönetmek için tam zamanlı bir aday arıyor.

Google Cloud Başkan Yardımcısı Amit Zavery, Web3 ekibi kurulmadan önce çalışanlar ile paylaştığı e-postada Google Cloud’u Web3 geliştiricilerinin ilk tercihi yapma vizyonunu aktardı:

“Dünya hala Web3’ü benimsemenin ilk aşamalarında olsa da, şimdiden devasa potansiyel gösteren bir piyasa konumunda, ki birçok müşterimiz Web3 ve kriptoyla ilişkili teknolojilere verdiğimiz desteği artırmamızı istiyor.”

Yeni rolü üstlenecek adayın, pazarlama girişimlerini yönetmeye ek olarak yıllık Web3 planları oluşturması ve Web3 kitlesinin farklı kısımlarında farkındalığı artırması gerekecek.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!