featured

Globiance Platformunda Listelenen Datachain (DC) 5 Kasım’da AKTİF olacak

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Globiance CEO’su – Oliver Marco La Rosa, Globiance Platformunda Datachain Token (DC) listesini duyurdu. Ayrıca, DC tokenlerini Stake etme seçeneği de Platformda mevcut olacak.

Globiance, DC token sahiplerinin 5 Kasım 2022’de Globiance Platformu aracılığıyla token yatırabileceklerini, takas edebileceklerini veya çekebileceklerini duyurmaktan memnuniyet duyar. Datachain token sahipleri ayrıca DC jetonlarını Stake edebilecektir. DC’nin listelenmesi ve stake edilmesi, “Anında Staking” seçeneği ile birlikte stake için bir zaman çerçevesi tercihi seçme esnekliğini sağlayacaktır – bir düğmeye tıklayarak. Stake etme, tokenleri daha uzun süre tutmak için veya yalnızca kriptoyu cüzdanında tutmak yerine alternatif arayanlar için uygun bir seçenektir.

In a joint statement, Datachain CEO Kazé A. ONGUENE and  Globiance CEO – Oliver Marco La Rosa said:   “Globiance and Datachain are pleased to introduce the DC token as well DC Staking to the Globiance Platform.  Platform users will appreciate having the option to trade and stake DC tokens in such a simplified, user-friendly manner.” 

Datachain CEO’su Kazé A. ONGUENE ve Globiance CEO’su Oliver Marco La Rosa ortak bir açıklamada şunları söyledi:

“Globiance ve Datachain, DC tokenini ve DC Staking’i Globiance Platformuna tanıtmaktan memnuniyet duyuyor. Platform kullanıcıları, DC jetonlarını bu kadar basitleştirilmiş, kullanıcı dostu bir şekilde takas etme ve stake etme seçeneğine sahip olmayı takdir edeceklerdir.”

Datachain, yapay zeka destekli çözümlerin geliştirilmesinde ve aşağıdakiler için merkezi olmayan veri analizi altyapısının dağıtımında uzmanlaşmıştır: Akıllı şehirler, Öngörülü Bakım, Dijital Kimlik yönetimi ve Otonom sistem yönetimi. ayrıca gömülü AI, Blockchain, NFT ve Metaverse gibi gelişen teknolojileri de destekler; Açık kaynaklı bir temel olarak işletilen merkezi olmayan bir veri yönetimi altyapısıdır. Altyapının kendine özgü Simgesi (DC FAT), merkezi olmayan dağıtılmış veritabanlarına veya Veri Cüzdanlarına dayanan AI ile güçlendirilmiş dijital hizmetlere erişimi ve bunların kullanımını sağlar. Veri zinciri, önyargısız algoritmalar ve güvenilir verilerle desteklenen bir makineden makineye ağın omurgasını oluşturuyor. Veri zinciri, sürtünmesiz bir bilgi dolaşımı sağlar.

Bakınız: www.datachain.one

Globiance is a Banking/Crypto exchange platform, combined onto a single platform.  It features banking and crypto services, exchanges, payment-gateways, centralized (CEX) and decentralized (DEX) marketplaces, trading, staking, online wallets and more.Deflationary by design,  GBEX is the native token of Globiance.  It is utilized in many different capacities, including paying fees, rewards and referrals. Globiance features staking options and reward incentives – distributed in the form of GBEX tokens. Globiance users have access to both Crypto and Fiat wallets in many different currencies as well as fiat and crypto exchanging capabilities. Globiance is based on the XDC network (XinFin) Blockchain 4.0 which utilizes fast, military-grade, secure software with ultra-fast transaction speeds, low fees, forensic tools, and offers ISO 20022 interoperability. 

See:  globiance.com

Globiance, tek bir platformda birleştirilmiş bir Bankacılık/Kripto değişim platformudur. Bankacılık ve kripto hizmetleri, borsalar, ödeme ağ geçitleri, merkezi (CEX) ve merkezi olmayan (DEX) pazar yerleri, ticaret, bahis, çevrimiçi cüzdanlar ve daha fazlasını içerir. Tasarım gereği deflasyonist olan GBEX, Globiance’ın yerel tokenidir. Ücretler, ödüller ve referanslar dahil olmak üzere birçok farklı kapasitede kullanılır. Globiance, GBEX tokenleri şeklinde dağıtılan stake seçenekleri ve ödül teşvikleri sunar. Globiance kullanıcıları, birçok farklı para biriminde hem Crypto hem de Fiat cüzdanlarına erişebilir, ayrıca fiat ve kripto değişim yeteneklerine sahiptir. Globiance, ultra hızlı işlem hızları, düşük ücretler, adli araçlar ile hızlı, askeri düzeyde, güvenli yazılım kullanan ve ISO 20022 birlikte çalışabilirlik sunan XDC ağı (XinFin) Blockchain 4.0’a dayanmaktadır.

Bakınız: globiance.com

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 Mayıs 2023, 23:10

    Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

    Cevapla
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!