featured

Globiance ile Tanış – Vizyon sahibi bir ekip tarafından oluşturulmuş çığır açan bir değişim platformu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Globiance, banka ve kripto takas hizmetlerini bir arada birleştiren bir değişim platformudur.

Globiance’ın arkasındaki ana kurucuları Irina ve Oliver Marco La Rosa, Alex Pfau ve Sascha La Rosa’dır.
Oliver, Frankfurt’ta CitiBank ile yaklaşık 8 yıl boyunca bir ekip yönetti. Ekip, CitiBank’ın 7/24 BT desteğini üstlendi. Ardından Oliver ve Sascha, şirketin genel merkezini Malta’ya taşıdı ve Globiance başlamadan önce 5 yıl daha 7 Avrupa Ülkesinde bankalara hizmet vermeye devam etti.


Alex, CTO bir Altyapı uzmanıdır ve dünya çapında birçok büyük banka ve diğer işletmeler için çalışmaktadır.
Irina, psikoloji alanında bir geçmişe sahiptir ve Globiance’ın Baş İnsan Sorumlusu’dur ve aynı zamanda iş geliştirme alanında çalışmaktadır.


Baş Uyum Görevlisi Lilit, daha önce büyük bir bankada uyum departmanının başındaydı.
Philipp CIO, bir Avrupa Bankacılık Grubunda 20 yıl BT Operasyonları yöneticisiydi.
Georgi, 16 yıldan fazla bir süredir banka veya şube müdürüydü.
Globiance ekibi, bu grubu başarıyla oluşturmak için gerekli altyapıya sahiptir.
Uyumluluk, Ödemeler, Bankacılık ve BT. Lider geliştirici Rudresh, XDC topluluğu içinde de oldukça tanınır.
Bugün Globiance dünya çapında 150 kişiyi istihdam etmektedir.

13 yılı aşkın bankaları destek deneyimiyle, geleneksel bankacılık sistemlerini dijital varlıklarla “birlikte” tek bir değişim platformunda birleştirecek küresel bir finansal sistem yaratma fikri doğdu.

Globiance, tek bir platformda birleştirilmiş bir Banka ve Kripto para borsasıdır. Hem Merkezi hem de Merkezi olmayan döviz hizmetleri ile Bankacılık hizmetleri sunar. Günlük finansal işlemlerinizi tek bir yerden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

XDC ağı üzerine kurulu bir 3.0 Blockchain ve Xinfin teknolojisi. Mevcut en hızlı ağlardan biridir. İşlem başına şaşırtıcı 2-3 saniyelik işlem süresiyle işlem başına ortalama 0.0001 USD ile en ucuz ücretlere sahiptir. Globiance ölçeklenebilir ve CEX, DEX, asgari düzeyde, güvenli, çevrimiçi cüzdan ve alışveriş ve diğer işlemler için bir banka kartı da dahil olmak üzere çevrimiçi bankacılık özellikleri sağlar.

Globiance’ın ana tokeni olan GBEX, dünya çapında Globiance Platformlarının Yerel belirtecidir.
XDC Network (XinFin) tabanlıdır ve Globiance platformunda ücret ödemek için kullanılır.

GBEX Devrimci Bir Tokendir – Daha önce yalnızca ‘meme tokenlerde’ mevcut olan özelliklerle birleştirilmiş bir değişim tokenidir.


Şimdiye kadar! Globiance’ın deflasyonist tasarımı, her işlemde toplam arzı neredeyse eritiyor. Globiance Borsası’ndaki artan hacim, bir ‘son yakıcı’ olarak işlev görür – dünya çapında Globiance Platformlarında yapılan her ticaret için yanma ve ödülleri arttırır!

GBEX tokeni ilk olarak Temmuz 2021’de ön satışa sunuldu ve “sınırlı süre” teklifinin süresi dolmadan çok önce tükendi. GBEX, Kasım 2021’den beri halka açık olarak işlem görüyor.
0.000000001 fiyatından başladı, 0.0000003-4 USD fiyat aralığına ulaştı ve 0.00000284 ATH ile zaten 1 milyar piyasa değerini aştı.


Fiyatlardaki mevcut düşüşle birlikte, tamamen düşük değerli bir varlıktır ve bir sonraki yükselişten önce GBEX tokenlerini düşük bir fiyata elde etmek için büyük bir fırsattır.

Neden Globiance’a yatırım yapmalısınız?

Globiance, ISO20022 uyumludur ve Borsa Piyasası endüstrisinde bir hane adı olmaya ayarlanmıştır. Kolay, hızlı, güvenli ve CEX’te yapılan her bir işlem için sahiplerine GBEX ödülleri ödüyor. Globiance ayrıca, yakında piyasaya sürülecek olan tavsiyeler için ödüller de sunuyor – Stake. Yatırımcısına geri veriyor. Uzun vadeli bir yatırım olarak Gobiance, Kuşak zenginliği yaratma potansiyeline sahiptir.


GBEX jetonuna sahip olduğunuzda, her gün daha fazla GBEX alırsınız! Ne kadar çok sahiplenirsen, o kadar çok alırsın.


Temmuz ayında başlayan referans sistemi, tanıtımlarınızın işlem ücretlerinin komisyonlarını ve yine ücretsiz GBEX’i sağlayacaktır.

“Bazı insanlar emeklilik planları olarak GBEX’ten bahsediyor ve bence bunu yapmakta haklılar.”
~ Oliver Marco La Rosa

Globiance bir vizyon olarak başladı, ancak hızla dijital Varlık dünyasındaki operasyonlar için bir devrim haline geliyor.

Globiance hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ayrıntılar için globiance.com’u ziyaret edin.

GBEX aşağıdaki borsalarda satın alınabilir;

Globiance Uygulamasını bugün indirin ve ödüllerinizi kazanmaya başlayın!

Jetonları LBANK, İndoex, Bitrue, ProBit ve Bitmart’tan da satın alabilirsiniz.

Türkçe GBEX sayfası: gbextr.com
İngilizce ana sayfa: globiance.com
İngilizce GBEX sayfası: gbex.exchange

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!