featured

Globiance Duyuruyor: STAKING ŞİMDİ Globiance Platformunda “AKTİF”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Globiance, merakla beklenen STAKING özelliğinin artık AKTİF olduğunu duyurdu! Staking programı, GBEX ve XDC gibi diğer belirteçlerle çalışır. Globiance Staking Programı 03.08.2022 tarihinde CANLI olarak yayınlandı.


İlk başta sadece GBEX havuzları mevcut olacaktır. Daha sonra diğer tokenler takip edecek.

GBEX Token Stake BURADA!

GBEX Token sahipleri artık GBEX’lerini muhteşem ödül oranlarında stake edebilirler ve birden fazla seçenek arasından seçim yapabilirler:


1 Ay %4 KAZANÇ
3 Ay %5 KAZANÇ
6 Ay %6 KAZANÇ
9 Ay %8 KAZANÇ
12 Ay %10 KAZANÇ


GBEX’i stake etmek, GBEX Token Ödüllerinizi artırmanın harika bir yoludur.


GBEX TOKEN
GBEX, Globiance için özel olarak oluşturulmuş bir güç merkezi yardımcı program tokenidir. GBEX, Globiance Platformunda işlem yapmak, ücret ödemek, ödüller ve diğer birçok özellik için kullanılır. GBEX, Globiance platformunda ve uygulamasında token sahipleri için sürekli olarak pasif ödüller üreten deflasyonist bir tokendir. GBEX, sonsuz fayda sağlamak için tasarlanmıştır. Sahipleri, alışveriş yaparken ve fatura öderken doğrudan Globiance hesaplarından GBEX tokenlerini kullanarak ödeme yapmak için banka kartlarını kullanabilirler.


GBEX deflasyonist bir tokendir, bu da toplam arzın sürekli olarak küçüldüğü anlamına gelir. CEX’te alım satım yapmak veya cüzdanlar arasında transfer yapmak, arzı sürekli bir Yakma ve Ödüllendirme durumunda tutar.


Globiance Platform kullanıcıları ve GBEX Token sahipleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ödüller kazanabilirler;
● Globiance’den %12 dahili vergi katkısı %6 yakılan / %6 GBEX
sahiplerine ödül
● %4 Yakma/Ödül vergisi avantajları
● Pasif Gelir
● Referanslar
● Staking
● NFT’ler – (yakında gelecek)
● Game-fi – (yakında gelecek)


Globiance
Globiance, ödeme “ağ geçitleri”, kripto ticareti, bankacılık hizmetleri, sabit paralar ve hem merkezi hem de merkezi olmayan pazar yerleri ile eksiksiz bir Birlikte Çalışabilir Borsa / Bankacılık platformudur. Ek olarak, GBEX Staking programı artık AKTİF! Globiance, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere çeşitli ödeme seçenekleri ve hizmetler sunmaktadır. Globiance banka kartı, GBEX tokenleri, kripto para birimi veya fiat kullanarak kriptoya erişmek, alışveriş yapmak, işlem yapmak veya bir şeyler için doğrudan ödeme yapmak için uygun bir yoldur.

Globiance, ISO20022 ile birlikte çalışabilir ve ayrıca adli araçlar sunar. Globiance platformu, GBEX sahiplerini günlük olarak GBEX Tokenleri ile ödüllendiren sonsuz özelliklere ve seçeneklere sahiptir.
Globiance, askeri düzeyde, güvenli yazılım kullanan XDC ağı (XinFin) Blockchain 4.0’a dayanmaktadır. Minimum işlem onay süresi ve çok düşük işlem ücretleri ile ultra hızlıdır.


GBEX Tokeni

Globiance DEX – dex.globiance.com, Türkiye Globiance platformu tr.globiance.com ve dünya çapında 13 Globiance Platformundan ve ayrıca aşağıdakilerden herhangi birinden satın alınabilir: Probit Bitrue Index.io BitMart SWFT Lbank GBEX Tokeni, Globiance ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için gbextr.com‘u ziyaret edin.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 31 Ekim 2022, 09:02

  […] Globiance, PLI token sahiplerinin artık Globiance Platformunda PLI tokenlerini Stake edebileceklerini duyurmaktan mutluluk duyar. Plugin’in PLI tokeni ilk olarak 18 Ekim 2021’de Globiance’da listelendi. Artık platform kullanıcıları da PLI Stake etme fırsatına sahip. […]

  Cevapla
 2. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  Cevapla
 3. 22 Mayıs 2023, 07:15

  I am a student of BAK College. The recent paper competition gave me a lot of headaches, and I checked a lot of information. Finally, after reading your article, it suddenly dawned on me that I can still have such an idea. grateful. But I still have some questions, hope you can help me.

  Cevapla
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!