featured

GBEX Tokene Odaklan – ‘Ev Tokeni’ – Globiance’e özgü

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GBEX tokeni, en deneyimli kripto alıcılarının bile dikkatini çeken heyecan verici, yeni, hızla ortaya çıkan bir kripto belirtecidir. GBEX‘i farklı yapan şey, onu Muhteşem yapan şeydir!

İşte patlama potansiyeli olan bu muhteşem jetonu satın almak isteyebileceğiniz nedenlerden sadece birkaçı…

Benzeri olmayan bir token olan GBEX’in faydası ve GERÇEK “kullanım durumu” vardır. GBEX, kriptonuzu kullanmanıza ve bankacılık fonlarınızla tek bir yerde etkileşim kurmanıza olanak tanıyan bir Banka/Borsa “hibrit” tokenidir. Kullanıcılar, alışverişe gitmek, fatura ödemek, borsalarda satın almak/ticaret yapmak veya işlem yapmak için Globiance banka kartlarını veya ‘GBEX tokenlerini’ kullanabilir hem de GBEX token ödülleri kazanır. *Globiance Banka kartı, kullanıcıya hızlı ve sorunsuz işlemler için FIAT veya kripto para birimini yerel para birimine dönüştürme olanağı sunar.

GBEX tokeni XDC ağındadır. ISO20022 mesajlaşma standartları ile uyumludur ve birlikte çalışabilirliğe sahiptir. GBEX Marketcap’i 200 milyonun altındadır.

GBEX deflasyonist bir tokendır. CEX veya DEX’te (her ikisi de Globiance Platformunda mevcuttur) alım satım yapmak, toplam GBEX arzının her işlemde sürekli olarak yanmasını ve erimesini sağlar. Daha az jeton = GBEX sahiplerine daha fazla değer!.

GBEX hızlıdır !! Kripto ticareti söz konusu olduğunda, şu anda mevcut olan en hızlı ve en güvenli teknolojiyi kullanır. GBEX, XDC ağı ve Crypto Sphere’deki en hızlı, en güvenilir ağlardan biri olan Blockchain 4.0 (XDPoS 2.0) üzerine kurulmuştur.

GBEX’i kullanması UCUZ ve şu anda GBEX’i SATIN ALMAK ucuz… İşlemler bir kuruştan daha az maliyetli ve işlenmesi sadece birkaç saniye sürüyor! Basit bir işlemin işlenmesi için saatlerce beklemek yok, neredeyse anında! Kripto borsanız/ticaret için büyük bir değer elde etmek istiyorsanız, Globiance ve GBEX tokeninden başkasına bakmayın!

GBEX sahiplerini ödüllendiriyor!! GBEX Ödül sistemi ile Globiance Platformunda birkaç farklı şekilde günlük işlemler yaparak GBEX jetonları KAZANABİLİRSİNİZ.

GBEX, katılan GBEX cüzdanları arasında her transfer edildiğinde, %4 vergi alınır ve ardından Globiance’a özel yakma/Ödül sistemi aracılığıyla GBEX sahiplerine hemen ödenir. GBEX token sahiplere %2 verilir ve ek %2 toplam GBEX arzından hemen yakılır.

CEX’te yapılan her İşlem, Globiance’ın kendisinden GBEX sahiplerine %12 dahili katkı sağlar. Bu %12, doğrudan CEX işlemlerindeki Globiance kar marjından gelir ve sahiplerine başka bir yakma/ödül avantajıyla geri ödüllendirilir. Toplam arzın %6’sı yakılır ve diğer %6’sı GBEX sahiplerine GBEX tokenleri şeklinde ödüllendirilir. *uygun olduğunda

GBEX token sahipleri, Globiance Platformunun “Anti-Whale dump özelliği” aracılığıyla potansiyel “Kripto Balina Saldırıları”ndan korunur. Toplam GBEX arzının %0,5’inden fazlası tek bir KYC onaylı cüzdanda tutulamaz. Ani düşüşlere izin yok!

Globiance Banka Kartları halihazırda 13 ülkede aktiftir ve birkaç ülke daha çalışma halinde veya radardadır. Globiance, Küresel bir platform olmayı hedefliyor ve dünya çapında kripto kullanıcıları için bir bankacılık dayanak noktası olma yolunda ilerliyor. Globiance İLK ve TEK olacak; Kripto/Banka/Borsa/CEX/DEX/AMM sistemleri mevcuttur.

GBEX, EN İYİ Kripto Topluluklarından birine sahiptir. Globiance ekibi güler yüzlü, cana yakın ve sorularınızı yanıtlamaktan her zaman mutluluk duyar.

GBEX çevrimiçi desteği her zaman mevcuttur ve tam kadroludur ve yardıma ihtiyaç duymanız halinde ‘Canlı’ çevrimiçi sohbet veya destek ile size yardımcı olmaya hazırdır.

GBEX şu anda piyasada düşük bir fiyata mevcuttur. Hayatında bir kez karşılaşabileceğin bu fırsattan yararlan, ERKENDEN KATIL ve fırsatı kaçırma!!

Çok Yakında GBEX’te!

GBEX ‘STAKING’ Herkes Stake etmeyi SEVİYOR ve GBEX’in gelecekteki GBEX Staker’larını çok mutlu etme planları var. Çok yakında… GBEX tokenleri aşağıdaki şekillerde Stake edilebilir;      

            1 Yıl     – 10%

            6 Ay      – 8 %

            3 Ay     – 6%

Referanslar – Globiance’da referanslarınıza değer veriyoruz! Bir ‘Referans’ın GBEX için SEVGİNİZİ paylaşmanın en güzel yolu olduğuna inanıyoruz ve yeni bir GBEX sahibiyle sonuçlanan her GBEX Sahipleri referansları için takdirimizi göstermek istiyoruz!

Seviye 1 – Bir Ömür Boyu Ödül için referansınız tarafından yapılan işlem ücretlerinin %20’sini kazanın

Seviye 2 – Referans olduğunuz kişi başka bir kişiyi referans olursa, arkadaşlarınızın referanslarının işlem ücretlerinden GBEX tokenlerinde %5 ödül kazanacaksınız.

Seviye 3 – Arkadaş ağınızın tümünden %1 ödül kazanacaksınız.

            NFT Marketplace

            Gamefi

GBEX tokeni, ağ kaynaklarının nasıl tahsis edildiğini ve GBEX tokeninin nasıl geliştirildiğini belirlemek için Yönetim oyları için kullanılacaktır.

GBEX Ödülleri sonsuz mu? GBEX ÖDÜLLERİ KAZANMANIN DAHA FAZLA yolunu keşfedin!!

Globiance hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ayrıntılar için globiance.com’u ziyaret edin.

GBEX aşağıdaki borsalarda satın alınabilir;

– GlobianceCEX (https://eu.globiance.com/) (CEX)

– GlobianceDEX (https://dex.globiance.com/) (DEX) uyumlu D’CENT (mobil) veya XDCPay (tarayıcı) cüzdanları.

Globiance Uygulamasını bugün indirin ve ödüllerinizi kazanmaya başlayın!

GBEX’i LBANK, Bitrue, ProBit, İndoex ve Bitmart’tan da satın alabilirsiniz.


Türkçe Tanıtım Sitesi: gbextr.com

İngilizce Web sitesi: globiance.com

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!