BtcTurk.com – Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş.

BtcTurk.com - Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. Hakkında

Nispetiye Caddesi Akmerkez E3 Blok Kat: 9 34340 Etiler - Beşiktaş / İstanbul

Firma Açıklaması

BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin alım satım platformudur. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile Bitcoin alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına veya anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı cüzdanlarına Türk Lirası çekebilirler. 2013 yılından itibaren biriken deneyimlerimizi, 7/24 canlı destek veren uzman ekibimiz ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir Bitcoin alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

2019 yılında, Yeni Malatyaspor isim ve forma sponsorluğu ile dünyada bir ilki gerçekleştirdik. 2020’de Kadın ve Erkek Futbol Milli takımlarımıza ana sponsor olarak dünyada bir ilke daha imza attık.

BtcTurk olarak, Türk sporunu ve milli sporcularımızı desteklemeye 2021 yılında da devam ediyoruz. Ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden milli futbolcumuz Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasının yanı sıra Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımlarımızın ana sponsoru olduk. Ayrıca, Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek 21 olimpik sporcumuza desteğimizle Bitcoin’in 21 milyonluk sınırlı arzına dikkat çekerken yeni neslin yanında olmaya devam ediyoruz.

Bitcoin’in gelişimi için çalışmalar yürüten, yazılım geliştiricilere finansman, eğitim ve mentörlük sağlayan, kâr amacı gütmeyen Bitcoin geliştirme platformu Brink’e 210,000 dolarlık fon sağladık.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye Cumhuriyeti Sanal Pazaryeri Hukuki standartlarına uygun olarak 100.000.000 Türk Lirası sermaye ile hizmet vermektedir.

Yorumlar kapalı.

İletişim
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!