featured

Finblox çekim işlemlerini durdurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Three Arrows Capital (3AC) tarafından desteklenen kripto staking platformu Finblox, ödül dağıtımını durdurdu ve çekim limitlerini düşürdü.

Three Arrows Capital (3AC) tarafından desteklenen kripto staking platformu Finblox, ödül dağıtımını durdurdu ve çekim limitlerini düşürdü. Topluluk üyeleri ise varlıkları konusunda endişeli olduklarını dile getirerek şeffaflık ve merkeziyetsizlik çağrısında bulundu.

Finblox, Twitter’da paylaştığı gönderide 3AC’nin durumunun şirketin likiditesine etkisinin değerlendirildiğini açıkladı. Şirket, değerlendirme sırasında ödül dağıtımını tüm kullanıcılar için durdurarak, aylık çekim limitini de 1.500 dolara düşürdü.

Platformun çoğu kullanıcısı bu karar nedeniyle hayal kırıklığına uğradığını ve paralarını çekememelerinin sinirlerini bozduğunu aktardı. Diğer bazı topluluk üyeleri ise Finblox’un Axie Infinity Shards (AXS) stake edenlere sunduğu yüzde 90 yıllık faizin sürdürülemez olduğuna dikkat çekmeye başladı.

Finblox kullanıcısı Terence Lee, Terra’nın çöküşü sırasında Finblox’tan tüm varlıklarını çektiğini belirtti. Kullanıcıya göre Terra’nın durumu, yüksek faiz sunan platformların “çok fazla risk aldıklarını” açıkça ortaya koyuyor.

Mevcut durumu yorumlayan Twitter kullanıcısı Gofortim2, kredi platformlarına daha şeffaf olm çağrısında bulundu.

Gofortim2, yüksek getiriler kullanıcıları artık varlıklarının güvenliği konusunda endişelendirdiğinden ve dolayısıyla kullanıcı çekme konusunda etkisiz bir araç haline geldiğinden dolayı, projelerin artık sundukları kâr oranını düşürmeyi değerlendirmeye başlamaları gerektiğini ekledi.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!