Coinbase Exchange Borsa Bilgileri, Piyasalar ve İşlem Hacmi

Coinbase Exchange
Coinbase Exchange
Siteye Git
Borsa AdıCoinbase Exchange
Hacim (24 saat) $4,919,555,507.11
72,944.98 BTC
ülkeUnited States
kuruluş yılı2012
Web sitesi https://www.coinbase.com/
Twitterhttps://twitter.com/CoinbasePro
Facebookhttps://www.facebook.com/coinbas...
Coinbase Exchange kripto para borsasının 24 saatlik işlem hacmi $4,919,555,507.11 (72,944.98 BTC). Coinbase Exchange borsası 2012 yılında kuruldu. Borsanın merkez ofisi United States yer almaktadır.

Coinbase Pro Nedir?

Coinbase'in sahibi olduğu ve işlettiği gelişmiş bir kripto para ticareti platformudur. Coinbase Borsa olarak 2015'in başlarında piyasaya sürüldü, kullanım kolaylığı, sağlam güvenlik önlemleri ve iyi likidite de dahil olmak üzere Coinbase'in sahip olduğu avantajların birçoğundan yararlanıyor.

Bununla birlikte, deneyimli, yüksek hacimli yatırımcılara odaklanmıştır ve bu nedenle zarar durdurma ve limit emirlerinden, iyi iptal edilen ve doldurma veya tasfiye etme emirlerine kadar bir dizi gelişmiş işlemlere izin verir. Kripto para yatırma veya çekme işlemleri için herhangi bir ücret almazken, işlem ücretleri rekabetçi bir şekilde düşüktür.

Bu, müşteri desteği yavaş olsa da, sadece dört kripto para birimini desteklese de ve marjin ticaretine izin vermese bile, genel olarak onu çok iyi bir borsa yapar.

# Para birimi Çift Fiyat Hacim (24 saat) Güncelleme Trust Score
Loading facebook comment(s)
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!