featured

Ethereum günlük aktif adres sayısı 1 milyonu geçti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum opsiyon verileri, satım pozisyonlarında güçlü bir artış olduğunu gösteriyor. ETH fiyatı 1.631 dolar seviyesini koruyamazsa 100 puan daha düşebilir.

Haftaya dalgalı bir başlangıç yaptıktan sonra, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) bir kez daha 1.620 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, Ethereum için on-chain faaliyet sağlıklı bir artış gösteriyor.

On-chain veri sağlayıcısı Santiment, Çarşamba günü Ethereum ağının ETH göndericisi ya da alıcısı olarak katılan 1.089.893 benzersiz cüzdanla kayda değer bir etkinlik kaydettiğini açıkladı. Bu rakam, varlığın sekiz yılı aşan tarihindeki en yüksek ikinci sayı. Bu olağandışı olay, fiyatların toparlanması için gereken kapitülasyon sinyali olarak işlev görebilir.

Yukarı yöne bakıldığında, 1.633 dolar seviyesi 100 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) tarafından işaretlenen önemli bir eşik. 1.613 dolardaki 50 günlük EMA ise kısa vadeli destek sağlıyor.

Bu hareketli ortalamaların ötesine geçecek kararlı bir hareket 1.800 dolara doğru bir ilerlemeyi teyit edebilir. Tersine, her iki yöndeki bir ihlal yeni bir satış turu başlatabilir ve potansiyel olarak ETH fiyatını 1.600 doların altına itebilir ve burada 1.531 dolar civarında biraz soluklanabilir.

Ethereum (ETH) fiyatı

ETH son zamanlarda minimum gün içi dalgalanmalar yaşadı ve kayda değer değişiklikler tipik olarak yalnızca salı günleri meydana geldi. Son piyasa hareketleri her hafta bir ya da iki gün içinde yoğunlaştı ve genel piyasa faaliyeti nispeten durgun kaldı. Özellikle Token2049’dan piyasayı etkileyecek önemli bir haber gelmedi.

İlginç bir şekilde, ETH satış pozisyonlarında önemli bir artış oldu ve bu da çarpıklığın kademeli olarak sıfıra doğru kaymasına neden oldu. Alım satım faaliyetleri bu hafta bir miktar azalmış olsa da, büyük ölçekli yatırımcılar sürekli düşük volatiliteden endişeleniyor.

Ethereum’un bundan sonra nasıl bir performans sergileyeceğini zaman gösterecek. ETH fiyatı büyük ölçüde 1.600 dolar seviyesinde dalgalı bir seyir izledi.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!