NFT
featured

Ethereum fiyatı düşerken küçük yatırımcılar pozisyonlarını artırdı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum ağının yerel tokeni Ether (ETH), 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.867 doları elde ettikten sonra yüzde 20’ye yakın düştü ve şu anda 3.700 dolar civarında işlem görüyor. Bununla birlikte düşüş, bireysel yatırımcıların alımlarını artırdı.

İçinde 0,1 ETH’den az meblağ bulunan Ethereum adreslerinin sayısı yükseliyor.

Blockchain analitik platformu Glassnode verilerine göre içinde 0,01 ETH veya daha azı bulunan Ether adreslerinin sayısı, fiyatın 3.575 dolara düştüğü gün olan 4 Aralık’ta 19,95 milyon gibi rekor seviyeye ulaştı.

Ethereum ETH Sayısı

Ether fiyatı 4.867 dolardan 3.575 dolara düzeltme görmüş olmasına rağmen içinde en az 0,1 ETH olan Ethereum cüzdanlarının sayısı yükselmeye devam etti. 12 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,37 milyona ulaştı.

Sonuç olarak içi boş olmayan Ether cüzdan adreslerinin sayısı da 12 Aralık’ta yaklaşık 70 milyon ile yeni bir rekor kırdı. Buna karşılık, içinde en fazla 1 ETH bulunan adreslerin sayısı azaldı. Yani fiyatlar düşerken bu cüzdan sahipleri alımla ilgilenmedi.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!