NFT
featured
eth birikimleri

Ethereum [ETH] Destek ve Direnç noktaları | 1.1

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah saatlerinde yatay fiyat hareketi hâkim olan Ethereum, 2298 $ seviyelerinde fiyatlanıyor. Ethereum için zincir veriler incelendiğinde aktif adres sayısının 7 günlük ortalamasında net bir artış gözlemlenirken yeni adres sayısında ise ufak bir toplarlanma söz konusu.

Yatırımcıların iştahının arttığını gördüğümüz bu dönemde dün Feb Başkasını Powell’dan gelen güvercin söylemler piyasaları rahatlattı. Temel anlamda pozitif görünüme sahip olan ETH için görünüm pozitif.

ETH/USDT

Ethereum Paritesini teknik olarak ele aldığımızda geçtiğimiz 8 gündür ortalamanın üzerinde işlem hacimleri ile yükseliş ivmesini aralıksız devam ettiren ETH için görünüm pozitif. Günlük periyotta incelediğimizde MACD’den 22 Temmuz’da gelen al sinyali devam ediyor.

İkili dip formasyonu oluşan ETH için bir sonraki önemli direnç seviyesi Fibo’38,20 dilimi olan 2439,75 $ seviyesi olarak gözüküyor.

1 Ethereum Kaç Dolar1 Ethereum Fiyatı

Son 2 gündür piyasa genelinde yükselişler devam etse de fiyat hareketlerinde yavaşlama söz konusu. Düzeltme hareketlerinde ise 50 günlük hareketli ortalamaya denk gelen 2140 $ seviyesinin destek seviyesi olarak çalışmasını bekleriz.

ETH – DİRENÇLER
2.342$ / 2.391$ / 2.439$

ETH – DESTEKLER
2.147$ / 2.196$ / 2.244$

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!