featured

ETH/USDT – Ethereum teknik analiz

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ether (ETH) fiyatı, 7 Mayıs tarihinde yükselen trend çizgisinin altında kapanış yaptı. Bu hareketle, oluşmakta olan yükselen üçgen modelini geçersiz kıldı.

Bu yükseliş formasyonunun kırılması genellikle  boğaların  alımları durdurduğunun bir işaretidir. Yani alıcılar modelin dışına çıkıldığını düşünerek satın almak istemişlerdi fakat düşündükleri gibi olmadı.

Güçlü satışlar nedeniyle fiyat 2.445 dolar seviyesindeki desteğin altına düştü. Bu durum, 2.300 ile 2.159 dolar aralığındaki kritik destek bölgesine olası bir düşüşün kapısını araladı. Boğaların bu bölgeyi tüm güçleriyle savunması gerekiyor çünkü bunun altında bir kırılma ETH/USDT paritesini 1.700 dolara kadar düşebilir.

Eğer fiyat destek bölgesinden geri dönerse, boğalar pariteyi 2.739 dolar seviyesindeki 20 günlük EMA değerinin üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, ayıların kontrolü kaybediyor olabileceğini düşündürür ve ardından parite 3.031 dolardaki 50 günlük SMA’ya yükselebilir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!