featured
Eneftio NFT Platformu

Eneftio Nedir? Yeni NFT Platformu Eneftio Açıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Hızla popülerleşen NFT’lere yönelik bir adım, Polygon altyapısını kullanan NFT platformu Eneftio tanıtıldı ve ilk koleksiyonun ne olacak?

NFT’lerin son zamanların en popüler konularından biri olduğunu söyleyebiliriz. Dünya genelinde milyonlarca insan, gelecek olarak nitelendirilen bu dijital varlıkları binlerce, hatta milyonlarca dolara alıp satıyor.

Metaverse kavramına olan yatırımların artması sebebiyle de NFT’lere olan ilgi daha da yükseliyor.

Peki Eneftio Nedir

Eneftio, global bir NFT pazar yeri. 2021 yılının yükselen değeri NFT, Blokzincir teknolojisinin yüksek işlem maliyetleri sebebiyle geniş halk kitlelerine ulaşamadı. Eneftio olarak, son teknoloji çözümlerini kullanarak bu işlem maaliyetlerini en düşük seviyelere indirdik. Böylelikle geniş halk kitlelerini önce Türkiye’de sonra tüm dünyada NFT ile buluşturmayı hedefliyor.

Global pazarda oyuncu olmak güvenilir olmakla mümkün. Biz kullanıcı odaklı yaklaşıma sahip bir yüksek teknoloji şirketiyiz. Türkiye’de ve dünyada tüm faaliyet bölgelerimizde ilgili yasal düzenlemelere tam uyumluyuz. Siber güvenlik ise işimizin ayrılmaz bir parçası ve bu alanda en iyi profesyonellere sahibiz. Ayrıca kurumsal yönetim ilkelerinin gerektirdiği tüm risk yönetimi uygulamaları, iş süreçlerimizin ayrılmaz parçası.

Ana ortağı olan Acun Medya’nın eğlence, medya ve oyun sektörlerindeki global tecrübesini, blokzincir teknolojisinin yarattığı fırsatlarla birleştiriyor. Oyun ve Eğlence alanındaki çalışmalarımızı interaktif uygulamalarla zenginleştirildi. Bu yolculuğun kullanıcılarımızı götüreceği yer, blokzincir dünyasının yeni rüyası Metaverse.

NFT pazar yerinin ekonomisi kullanıcılarımız için önemli olduğunu biliniyor. Bu bağlamda, eneftio.com NFT pazar yerinde satılan NFT varlıkların değerinin artması ve işlem hacminin likidite yaratacak seviyede olması temel amaçlarımızdan biri.

Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde digital sanat, moda ve oyun sektörlerinin önemli figürlerini kullanıcılarımızla buluşturmak istiyor ve bu sektörleri Türkiye’de ve tüm dünyada destekliyor.

Blokzincir teknolojisi ile kullanıcıları için değer yaratmaya devam edecek.

NFT Platformu Eneftio Açıldı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, hızla popülerleşen NFT’lere yönelik bir adım attığını duyurdu. Ilıcalı dün yaptığı açıklamalarda, Polygon altyapısını kullanan NFT platformu Eneftio’yu tanıttı ve ilk koleksiyonun ne olacağını paylaştı.

Acun World Prodüksiyon Anonim Şirketi’ne ait olan projenin sadece Acun Medya’nın yer aldığı ülkelerde faaliyet göstereceği, dijital sanat moda ve oyun gibi konulara yoğunlaşacağı da gelen haberler arasında yer alıyor.

İlk Survivor NFT Koleksiyonu

Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilen platformun ilk NFT koleksiyonun popüler televizyon programı Survivor’dan olacağı da Acun Ilıcalı tarafından aktarıldı. Bunun yanı sıra NFT satın almanın, üretmenin (kısa bir süreliğine) veya keşfetmenin mümkün olduğu Eneftio’da banka ve kredi kartları yardımıyla TL ile de alışveriş yapılabiliyor.

NFT Nedir?

Non-Fungible Token (NFT), en kısa tanımıyla başka bir eşi daha bulunmayan dijital varlıklardır.

Koleksiyoner ürünlerinden sanal ayakkabılara, sanal oyun içeriklerinden dijital mülklere, eşsiz olan birçok dijital varlığı temsil etmektedir. NFT’ler blok zincir teknolojisi kullanılarak, büyük çoğunlukla Ethereum token standartlarıyla üretilmektedir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!