featured

Endüstri’nin En İyi Kripto Ödeme Çözümü B2BinPay’de Önemli Bir Güncelleme Yapıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Sadece birkaç yıldır piyasada olan bir girişim olan B2BinPay, şimdiden geniş bir müşteri tabanına sahip olurken sektörün övgüsünü almaya devam ediyor.

Son yıllarda Bitcoin ödemelerine yönelik artan talep B2BinPay’in hızla popüler ve yaygın olarak kullanılan bir hizmet haline gelmesini sağladı. Kuruluşundan bu yana, bu ödeme yöntemi sektörde bir standart haline geldi. Finansal kurumlar gibi hızlı transferlere ihtiyaç duyan kuruluşlara daha iyi hizmet verebilmek adına B2BinPay’in ikinci versiyonu, birkaç yeni özellik ve iyileştirme içermekte.

Örneğin, para yatırmak ve çekleri işlemek, kullanıcı dostu bir arayüz kullanılarak daha kolay hale getirildi. En önemli fayda ise tüketicilerin artık en son teknolojinin benimsenmesi nedeniyle öncekinden daha hızlı ve daha zengin özelliklere sahip bir kripto işleme çözümüne erişebilmeleridir.

B2BinPay tam olarak nedir?

B2BinPay, dünyanın her yerinden tüccarların güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde kripto para ödemelerini online şekilde göndermesine, almasına ve saklamasına, ayrıca kripto para ödemelerini kabul edip ticaret yapmasına olanak tanır. Bu ödeme türü çok çeşitli avantajlar sunar ve çözümlerimiz bunların hepsinden yararlanmanıza sağlar.

İş modelinde yenilik

Kripto para birimlerini kabul eden iş yerleri, tüm ana para birimlerinde ödeme almak için B2BinPay versiyon 2’yi kullanabilir ve ardından müşterileri için tek bir para birimi oluşturarak bunları itibari para, kripto para veya stabilkripto paraya dönüştürebilir. Bir ödeme şekli olarak Bitcoin kabul etmek, şirketinizin web sitesine veya online mağazasına yeni müşteriler çekmek için harika bir yöntemdir. Şirketiniz, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve bir dizi başka kripto para birimini dört aşamalı basit bir süreçte ödeme seçeneği olarak kabul etmenin avantajlarından yararlanabilir. Bunlar arasında Fatura, Ödeme, Dönüştürme ve mutabakat işlemleri sıralanabilir.

Para transferleri

Bitcoin’ler, doğrudan banka transferleri de dahil olmak üzere bir dizi güvenli yöntemle nakde çevrilebilir. SWIFT, SEPA ve Faster Payments, USD ve EUR banka havalelerinin yanı sıra çeşitli kripto para birimleri ve sabit kripto paralarda ödemeler göndermenize olanak tanır. B2BinPay, müşterinin blok zincirindeki ödemesini kendi seçtikleri para birimine dönüştürmeden önce doğrular. Başka bir para biriminde ödeme yapmanız gerekiyorsa, para alışverişi süreci karmaşık olmaktan çıkar. Bir kripto para birimi değişimi ise anında gerçekleşir.

Nakit çekim işlemleri

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, tek seferlik para çekme işlemi yapabilir veya sık sık para çekme işlemleri yapmak isteyebilirsiniz. Esnek para çekme işlemlerine dayanan B2BinPay mekanizması ile cüzdanınızdaki para birimi dışındaki para birimleriyle de ödeme yapılabilir. Ayrıca, işletmenin Müşteri Tanıma (KYC) gerekliliklerini tamamlamış olan müşteriler para çekme işlemini daha hızlı gerçekleştirirler.

Her Yönüyle Kusursuz

B2BinPay kullanıcıları, çok ödüllü, Avrupa Birliği standartlarına göre düzenlenmiş bir kripto ödeme hizmeti sağlayıcısının geniş hizmet ve avantajlarından yararlanmaktadır. En önemli özelliklerden biri, birkaç blok zincir ile entegre olmak için tek bir Rest API kullanılmasıdır. Faturalama, satın alma ve transferler, son teknolojimiz kullanılarak tam istediğiniz gibi yapılabilir. Hem ödeme sayfamız hem de özellik erişim API’si, kullanmanız için hazırdır. İstemci tarafı testinden önce, entegrasyon bir hazırlama ortamında gerçekleştirilir. Yetki verilene kadar üretim, olay çözülene kadar ertelenir. Bu yaklaşımı izlerseniz ürününüz piyasadaki en güvenilir ürün olacaktır.

B2BinPay, işletmelere mümkün olan en iyi bitcoin ödeme deneyimi için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmaları için aşağıdakiler de dahil olmak üzere ekstra araçlar sağlar:

İşlemlerin Yönetimi

İşlemin hızı tamamen size kalmış. İşlem hızı arttıkça maliyet artar. Ekstra bir seçenek olarak, kendi kullanımınız için kişiselleştirilmiş bir hesap oluşturabilirsiniz.

Sistem bildirimleri

Sistemin “Bildirim adresleri” bölümüne e-posta adreslerini ekleyerek sistemde gerçekleşen her aktarım için e-posta uyarıları alabilirsiniz.

Adres defteri

Herhangi bir adres kaydedilebilir ve gelecekte ödemeleri hızlandırmak için kullanılabilir. Adres defterine yeni bir adres eklenirken orada kalması için bir onay kutusu işaretlenmelidir.

İzinsiz giriş tespiti, şüpheli etkinlik tespitinin bir altında ekstra bir güvenlik sunar.

Güvenlik ve emniyetin önemi göz ardı edilemez. Birkaç yerden oturum açmaya çalışırsanız, şüpheli etkinlik izleyicimiz sizi bilgilendirecektir.

Standardın ötesinde güvenlik önlemleri

Ek bir koruma katmanı olarak, çevrimiçi hesabınızı korumak için iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) kullanılabilir. Telefonunuzdaki Google Authenticator uygulaması, şifrenize ek olarak bir kimlik doğrulama kodu oluşturacaktır.

Yeni tokenler ve stabil kripto paralar

Ticari müşterilerimize sunmak adına Ethereum blok zincirine (ERC20) ve Binance Smart Chain ağına (BEP20) yeni bir stabilcoin olan Terra USD’yiekledik.

Ayrıca Ethereum blok zincirine (ERC20) yeni tokenler de eklendi. Bunlara Fantom, Axie Infinity, Quant, Amp, Chiliz, Enjin Coin, Holo, Fetch.ai, OMG Network, 1inch, Curve DAO Token, Ocean Protocol, Balancer, Badger DAO ve Rarible dahildir. Ayrıca Binance Smart Chain’e (BEP20) ise Fantom, 1inch ve PancakeSwap eklendi. Tüm tokenler yalnızca ticari müşterilertarafından kullanılabilir.

Sürekli destekhizmeti

Teknik bir sorunla ilgili bir sorunuz varsa veya pratik şekilde bir yardım arıyorsanız, uzman ekibimiz size yardımcı olmak için her zaman hazır. Bildirim açarak ve bildirim durumunu sistem üzerinden takip ederek hızlı ve kolay bir şekilde yardım alabilirsiniz. Size kolaylık sağlamak için, diğer materyallerin yanı sıra fotoğraf veya video da ekleyebilirsiniz.

Esnek Olmak için Tasarlandı

Bitcoin işlemlerini standart iş stratejisine dahil etmek, şirketinizin tekliflerini genişletmenin basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Örneğin, e-ticaret işletmeleri, oyun borsaları ve turizm endüstrisinin yanı sıra hedge fonları ve diğer iş türleri ile çalışıyoruz.

B2BinPay platformunun genel performansı, önceki sürümlerden daha iyi performans gösteren bu son yükseltme ile büyük ölçüde iyileştirildi. B2BinPay, her türlü şirkete kolayca entegre edilebilir. Yakın gelecekte hizmet ağınızı artırabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konuda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!