a
r
r

Elon Musk Bu Sefer Clubhouse Üzerinden Bitcoin’i Konuştu

Geçtiğimiz gün Clubhouse'da bir programa katılan Elon Musk, insanların Mars'a gitmesi, Neuralink ve Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz gün Clubhouse’da bir programa katılan Elon Musk, insanların Mars’a gitmesi, Neuralink ve Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hem yaptıklarıyla hem de yapmak istedikleriyle 21. yüzyılın en dikkat çeken girişimcilerinden biri olan Elon Musk, yalnızca davetiyeyle katılınabilen sesli sohbet odaklı sosyal ağ uygulaması Clubhouse’ta Sriram Krishnan ve Aarthi Ramamurthy’nin Good Time Show adlı programına katıldı. Musk; Mars, Neuralink ve Bitcoin hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

elon musk bitcoin etiketi

Elon Musk: Ben de Bitcoin destekçisiyim

Geçtiğimiz haftanın finans konusunda en önemli olaylarından Reddit, Gamestop hisseleri ve Bitcoin hakkında konuşan Elon Musk, “Partiye geç kaldım ancak Bitcoin’i destekliyorum dedi.

Geçtiğimiz hafta Twitter hesabının açıklama kısmına Bitcoin yazan Elon Musk, popüler kripto para biriminin tarihinin en yüksek değerine ulaşmasına ön ayak olmuştu

r
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.