featured
dusk-network

Dusk Network Coin nedir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dusk Network Coin, gizlilik odaklı bir kripto para birimidir. Dusk Network (DUSK), programlanabilir ve gizli menkul kıymet odaklı bir blockchain projesidir. Zero-Knowledge kanıtları ile özel PoS konsensüs modelini kullana Dusk Network ağı, hem gizlilik hem de menkul kıymet alım satımı sunmakta.

Dusk Network (DUSK) Nedir?

Dusk Network, merkezi kontrol yerine direkt olarak merkeziyetsiz bir şekilde tokenleştirilmiş menkul kıymetlerin alım satımını ön plana çıkartmayı hedefliyor. XSC teknolojisini kullanan layer-1 blockchain ağı, normal ağlardan daha fazla gizlilik sunuyor. XSC teknolojisi aynı zamanda ölçeklenebilirlik konusunda da ağa önemli katkılar sağlamakta.

Ağ, Phoenix isimli özel bir işlem modeli ile gizlilik, anonimlik ve akıllı kontratların desteğini almakta. Bütün bunlar ise projenin önemini arttırıyor.

DUSK Coin Yorum

Dusk Coin 474. sırada yer alıyor ve 13 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip. 2017 yılındaki boğa döneminden sonra da önemli yükselişler elde eden Dusk Coin, ERC-20 tabanlı olmanın yanı sıra Binance Smart Chain ağında da alınıp satılabilmekte.

Hem Ethereum ağı hem Binance ağı tabanlı olması, Dusk Coin’i bir adım öne çıkartıyor.

Dusk Network Coin Nasıl Alınır?

DUSK Network Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Binance üzerinde bunun DUSK olarak listelendiği görülüyor.

  • DUSK Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna DUSK yazın ve altta açılan DUSK/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “DUSK AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek DUSK Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!