a
r
r

Dogecoin fiyatı kritik! Elon Musk yeni açıklama yaptı.

Dogecoin yüzde 16,02 günlük düşüşle 0,05389 doları gördü ve değer kaybederken Elon Musk açıklama yaptı.

Dogecoin yüzde 16,02 günlük düşüşle 0,05389 doları gördü ve değer kaybederken Elon Musk Dogecoin için yeni açıklama yaptı.

Son 24 saat içinde değer kaybeden Dogecoin düşüş grafiğini devam ettiriyor. Dogecoin dayanağı olmayan bir altcoin olarak şişirme fiyatlarla yükselmeye devam ediyordu.

Geçtiğimiz günlerde Dogecoin fiyatı ile ilgili tüm zamanların en iyi çıkışlarını yaptığını sizlerle paylaşmıştık. Bu sırada Elon Musk Dogecoin ile ilgili yeni destek sözlerini yayınladı.

Musk, yaptığı açıklamada büyük Dogecoin sahipleri yani balinalara seslenerek coinlerinin bir kısmını satarsa, tam desteğimi sizlere sunacağım oldu.

Elon Musk yaptığı bu açıklamada aslında Dogecoin kısa süreli bir düşüş yaşayıp sonrasında fiyatın yukarı yönlü çıkacağını söyleyebiliriz.

Buradaki açıklama birden fazla yorum eklenebilir. Amaç kontrol sağlayan büyük balinaların ellerinde bulundurduğu büyük bir Dogecoin miktarını çıkartıkları zaman büyük bir destek verip Dogecoin alacağını belirtiyor.

Amaç burada herkes kazansında olabilir veya Dogecoin balinaların kontrlünde olduğu için bu kontrolü biraz daha kendisinin sağlamasını isteyebilir Musk.

Sonuç ne olursa olsun Dogecoin kısmında işler karışacağı kesin gözüyle bakılıyor. Elon Musk paylaşımı ile Dogecoin fiyatı anlık tepki verdiği için ilerleyen saatlerde Dogecoin fiyatı kaç para olur bilinmiyor.

asyalı porno izle

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.