featured

Değer artışı potansiyeline sahip yatırımlar? IDOWall onları bulmanıza yardımcı olur

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektörü, bugünlerde ortaya çıkan birçok proje için sürekli yeni giriş fırsatları sunuyor. Yüksek talep görme potansiyeline sahip çok çeşitli yatırım seçenekleri sunan platformlar inanılmaz derecede faydalı hale geliyor.

Bu içerikte kripto para projelerinin lansmanında önde gelen platformlardan birini keşfedebilir ve şu anda yerel tokeninin (WALL) satış öncesi döneminde olduklarını hesaba katarak sunduğu avantajlardan nasıl yararlanacağınızı ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

IDOWall nedir ve onu bu kadar özel yapan ne?
Tüm fırsatların birleştiği yer olarak tanınan IDOWall, kendisini Cardano Blockchain’inde 5 farklı projenin piyasaya sürülmesine destek veren bir İlk DEX Teklifi (IDO) analiz ve listeleme platformu olarak sunuyor.
IDOwall’un temel amacı, yatırımcılarına sunduğu değerde yüksek düzeyde güvenlik ve garanti sunarken, çok sayıda proje ve şirkette önemli gelişmeler sağlamak için kaynak oluşturma yoluyla değer alışverişini destekleyen bir ekosistem oluşturmak.

Token ön satış sürecine katılmak ister misiniz?
Platformun yerel tokeni
İsim: WALL
Toplam Arz: 10.000.000
Blockchain: Cardano
Tohum satış turunun geçen yıl sona erdiğini ve stoktaki toplam tokenlerin %20’sine eşdeğer toplam 2.000.000 token sunduğunu hatırlatalım. Bu ön satış sürecinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.


Token ön satışına katılmak için izlenecek adımlar:

 1. Seçtiğiniz borsada ADA tokenleri satın alın.
 2. ADA’yı aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz YOROI Cüzdan adresinize gönderin. https://yoroi-wallet.com/#/ ← İndirme Linki.
 3. YOROI cüzdanınızdan aşağıdaki ön satış adresine göndermelisiniz.
  addr1q9c83vy3rwye8n3hchlfe0uqpkjcs4yh9zu03mmg4s9x39qfjuuhw9lfl2jjmmplj2a3re g5p40mt9kmulkay8sxufzqre3maw
  Sonuç olarak, sizi aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmeye ve resmi IDOWall web sitesinden tüm adımları gerçekleştirmeye davet ediyoruz.
  ÖN SATIŞA KATILMA LİNKİ
  Sonuç
  Kripto para piyasasında fırsatları kovalama konusunda meraklıysanız, konu kripto para birimiyle ilişkili çok sayıda projeye ve şirkete güvenli bir şekilde yatırım yapmak söz konusu olduğunda IDOWall harika bir seçenek olabilir. Bu platform, fon oluşturma süreçlerini basitleştirebilen ve her zaman gerçek değerler için güvence veren bir ekosistem sunarak yeni projeler ve yatırımcılar arasında sorunsuz bir bağlantı kurar.

İkinci kez düşünmeyin ve IDOWall.com’da ön satışa katılın! WALL token satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için resmi sosyal medya bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz.
Twitter: https://twitter.com/idowallprojects
Telegram: https://t.me/idowall
Medium: https://idowall.medium.com/

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!