featured
orbs-usd-teknikanaliz

DeFi Token ORBS/USD Teknik Analiz

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm zamanların zirvesini gören Orbs fiyatı ne olacak? Orbs Token için teknik analiz ORBS/USD

ORBS fiyatı, 13 Mart tarihinde en düşük 0,044 doları gördükten sonra yüzde 695’lik artışla 16 Mart tarihinde 0,35 dolara kadar çıktı. Bu keskin ralli, göreceli güç endeksi (RSI) değerini sürdürülemez bir seviye olan 98’in üzerine çıkardı.

ORBS/USDT paritesine ait günlük grafik

ORBS/USDT paritesine ait günlük grafik. Kaynak: TradingView

16 Mart tarihinde gözlenen mum çubuğundaki uzun fitil, daha yüksek seviyelerde kâr alımlarının arttığını gösteriyor. ORBS/USD paritesi, bunun akabinde düzeltme veya konsolidasyon sürecine gireceğine dair ipuçları veriyordu. Zira ilk tehlike işareti olan 0,2 dolardaki destek seviyesine geri çekilme geldi ancak boğalar alımları hızlandırdı ve 0,23 doların üzerine çıkıldı.

Fiyat bu seviyenin üzerinde kaldığı müddetçe, boğalar küçük düşüşlerle alım yaparak pariteyi tutabilir. Bu mümkün olursa 0,35 dolar yeniden test edilebilir. Önceki yüksek seviye aşılabilirse, bu kez 0,56 dolara kadar ralli gözlenebilir.

Ayıların fiyatı 0,23 doların altında tutması satışları yoğunlaştırabilir. Negatif bölgedeki bir sonraki destek %50 Fibonacci düzeltme seviyesinin hesaplandığı 0,19 dolarda gözüküyor. Bu seviyenin altında gözlenecek kırılım, yükseliş momentumunun zayıfladığını ortaya koyacak. Haliyle yukarı hareketin bir sonraki aşaması gecikecek.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!