a
r
r

DeFi Token DEGO/USD Teknik Analiz

Tüm zamanların zirvesini gören Dego fiyatıı ne olacak? DEGO Token için teknik analiz - DEGO/USD incelemesi

Tüm zamanların zirvesini gören Dego fiyatıı ne olacak? DEGO Token için teknik analiz – DEGO/USD incelemesi.

14 Mart mum çubuğundaki uzun fitil, yüksek seviyelerde kâr alımlarının yapıldığını gösteriyor. Bunu, 15 Mart’ta net bir Doji mum modeli izledi ve boğalarla ayılar arasındaki kararsızlık net biçimde ortaya çıktı.

DEGO/USDT paritesine ait günlük grafik

DEGO/USDT paritesine ait günlük grafik. Kaynak: TradingView

Ayılar şu anda belirsizliği kendi lehlerine çözmeye çalışıyorlar ve fiyatı %38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hesaplandığı 22,38 doların altında tutmaya çalışıyor. Bu seviyenin altında kapanış elde etmeleri durumunda DEGO/USD paritesi 18,73 dolarda gözlenen %50 düzelme hattına düşebilir.

Her iki destekten herhangi biri sağlam kalır ve yukarı hareket başlarsa, trader’ların düşüşlerde alım yapmaya devam ettikleri ortaya çıkacak. Boğalar daha sonra fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 34,20 doların üzerine çıkarmak için girişimde bulunabilir. Başarılı olurlarsa bir sonraki hedef 50 dolarda görülüyor.

Tersine, eğer ayılar fiyatı 18 doların altına çekerse, bu sefer %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesinin hesaplandığı 15,07 dolara kadar düşüş gözlenebilir. Böyle derin bir düşüş, sonraki trend hareketi öncesinde konsolidasyon sürecine girileceğine işaret eder.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.