featured

DBS, 15 Milyon Dolarlık Dijital Tahvil Çıkardı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çıkarılan tahviller 15 milyon dolar değerini buldu. Çok uluslu bir banka olan DBS, Digital Exchange (DDEx) aracılığıyla ihraç edilecek. Banka, tahsisli satış yoluyla tamamlanan işlemin tek muhasebecisiydi. Geleneksel toptan tahvillerden farklı olarak, dijital tahvil 10.000 Singapur Doları (7.600 ABD Doları) tutarında işlem görecek.

DBS, bu hareketin diğer ihraççıların ve müşterilerin finansman ihtiyaçları için “sermaye piyasalarına verimli bir şekilde erişmek” için DDEx’in altyapısını kullanmalarının önünü açtığını ve daha fazla STO ihraçları ve listeleri için bir emsal oluşturduğunu söyledi.

DBS ayrıca, dijital tahvilin mevcut tahvil yasal çerçevesine uygun olduğunu ve yatırımcılara geleneksel tahvillerle aynı yasal kesinlik ve korumaları sağladığını söyledi.

Sermaye Piyasaları grup başkanı Eng-Kwok Seat Moey, “DBS Digital Exchange’deki ilk STO listelememiz, dijital varlık ekosistemimizin gücünü, ihraççılar ve yatırımcılar için değerin kilidini açmanın yeni yollarını kolaylaştırmada vurguladığı için önemli bir kilometre taşıdır” dedi. DBS’de.

Seat Moey, listelemenin bankanın dijital varlık değer zinciri genelinde entegre çözümler sağlama yeteneğini gösterdiğini söyledi. Banka, müşterileri sermaye fonu artırma çalışmalarının bir parçası olarak STO ihracını benimsemeye başladıkça, tokenizasyonun daha yaygın hale gelmesini beklediğini de sözlerine ekledi.

Menkul kıymetler, bankanın dijital borsasının üyeleri veya son müşterileri olan kurumsal ve akredite yatırımcılar arasında ikincil ticaret için kullanılabilir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!