featured
Covesting-primexbt

Covesting Getiri Hesapları artık PrimeXBT’de

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Covesting Getiri Hesaplarının avantajları nelerdir? Covesting Getiri Hesapları, kullanıcıların PrimeXBT hesabında tutulan kripto paraları stake ederek pasif gelir elde etmelerine olanak tanır.

İlk aşamada, getiri hesapları USDC ve USDT kabul edecek, ancak yakın zamanda BTC ve ETH’nin yanı sıra diğer büyük sermayeli kripto paralar için de getiri hesapları açılması plan dahilinde.

Stake etme, varlıklarınızı artırmak için düşük riskli bir yöntemdir. Covesting Getiri Hesabı aracılığıyla stake ederek, varlıklarınız zamanla ve çok az çaba sarf etmenizle büyür.

Covesting Getiri Hesabı’nın önemli bir avantajı, güvenilir PrimeXBT platformu aracılığıyla gerçekleşmesidir. Bu şekilde, stake etme tekniklerine derinlemesine girmeye veya bunu birden çok farklı cüzdan ve web sitesi aracılığıyla yapmaya gerek kalmaz.

Başlangıç olarak, 100 $ gibi düşük bir maliyet ile günlük olarak faiz elde edebilirsiniz.

COV tokeni

COV tokeni, PrimeXBT’dekiCovesting modülünün merkezini oluşturur. Firma kısa süre önce daha iyi kullanılabilirlik ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi sağlamak için bazı güncellemeler duyurdu. Detay için yayınlanan bloga bir göz atabilirsiniz.

Güncellemeleri özetlersek;

– Artan kâr payı

– Azaltılmış strateji giriş ücreti

– Bireysel takip limitlerinin artması

-% 30’a varan işlem ücreti indirimi

Tüm bunlar, COV tokeni tutarak kullanılabilir.

Güncellemelerin ve eklenen özelliklerin büyük olasılıkla token talebinde bir artışa neden olacağına inanılıyor.

COV tokenleri özetle, sadece 20 milyon gibi düşük bir dolaşım arzına sahip ve bu da onu diğer birçok projeden çok daha kıt yapıyor. Şimdi, kâr potansiyeli göz önüne alındığında, katılmak için mükemmel bir fırsat.

Bu, tamamlanmış projesiyle çalışan bir üründür, öyle ki PrimeXBT düzenlenmiş ve lisanslı bir platformdur ve hepsinden önemlisi, 14 milyon $ ‘ın biraz altında düşük bir piyasa değerine sahiptir, bu da büyüme potansiyelinin çok yüksek olduğu anlamına gelir.

Daha önce bahsedilen Covesting Getiri Hesaplarındaki stake özelliği uyarınca, COV tokenini tutmak, kullanıcılara daha fazla stake kârı sağlar. Geliştiriciler birkaç aydır bunun hakkında kafa yoruyorlar, ancak sonunda bunu yerine getirdiler.

Geliştirme ekibi aktif olarakCOV’u daha dageliştirmek için yeni özellikler ve bunun yolları üzerinde çalışmakta.

Bu, projenin arkasındaki ekibin uzun vadeli bir vizyona sahip olduğuna dair güven veren bir durum, ayrıca COV’adahil olmak için başka bir neden.

Token ekonomisine ve kıtlığa dönersek, arzı azaltmak için token yakma özelliğinin de olduğundan bahsedebiliriz. Detay için buraya bir göz atabilirsiniz:

500.000’den fazla token, Covesting modülünden elde edilen kârlar kullanılarak yakıldı.

Telegram kanalına da göz atmalısınız. Orada, tıpkı sizin gibi, yardım etmeye ve piyasalarda neler olup bittiğiyle ilgili sohbet etmeye istekli, dost canlısı bir tüccar topluluğu var.

Bahsedilen tüm bu özelliklerin, her şey devreye girdiğinde fiyatı yükseltmek için bir araya geleceğiöngörülebilir. Ekip, gerçek dünya faydaları ve topluluk, bu projeyi orada daha umut verici hale getiriyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!