featured
cov token primexbt

COV Token Büyümeye Devam ediyor – İşte COV sahipleri için Yeni Faydalar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Covesting ekibi bir süredir üzerinde çalıştığı projeyi büyük bir heyecanla duyurdu. Token merkezli bir ekosistem olarak, Covesting işlem kopyalama (copytrade) modülünden başlayarak oluşturulan COV tokenini her uygulamanın ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi amaçlıyorlar.

COV tokeni, yalnızca Covesting ekosistemindeki token sahipleri için çok sayıda benzersiz avantaj ve özelliğin kilidini açan bir hizmet tokenidir. Tüm Covesting B2B çözümleri ölçeklenebilir ve herhangi bir üçüncü taraf platformuna kolayca entegre edilebilir. COV tokenleri birçok fayda ve indirim sağlamak için kullanıldığından, COV talebi, desteklenen tüm platformlardaki birleşik faaliyetle ilişkilendirilir.

Bu en son blog güncellemesinde, hizmet tokeni COV için yapılan iddialı güncellemeler, iyileştirmeler ve bunların Covesting ekosistemindeki kullanıcıları nasıl etkilediği anlatılıyor.

1. Aşama (Mayıs 2021): COV tokenlerini Stake Ederek İşlem Kopyalama Kârlarınızı Artırın

Covesting copy trade modülü kısa süre önce birinci yıl dönümünü kutladı. En başından beri, kopya alım satım modülü, küresel ticaret topluluğunda ağızdan ağıza hızla büyüyen bir başarıydı.

Tüccarların hem kendileri hem de işlemlerini kopyalamakta olan takipçileri için elde ettiği büyük kârlarla ilgili haberler hızla yayıldı. Bir örnek vermek gerekirse, bir strateji yöneticisi sadece birkaç gün içinde 400.000 doları 8,5 milyon dolara dönüştürdü ve aynı zamanda takipçileri için bir servet kazandı.

COV tokeni yardımcı programının tanıtımı, COV tokenlerini tutan takipçiler ve strateji yöneticileri için daha fazla kâr lehine koşulları iyileştirdi ve çok daha fazla fayda yolda. Platformu ve COV token yardımcı programını daha da iyileştirecek çok çeşitli yeni özelliklere sahip sağlam bir geliştirme yol haritası bulunuyor.

COV token değerini daha da geliştirerek, yenilikçi bir stake etme mekanizması sunuluyor. COV tokenlerini kilitleyerek, kullanıcılara üç kademeli hesap üyeliği statüsü verilir – Advanced, Premium veya Elite – ve üyeler, Covesting ekosisteminde çok çeşitli avantajlardan yararlanır.

Aşağıdaki tablo, 1. Aşama sırasında yakında piyasaya sürülecek olan COV stake etme modülünü gösteriyor.

COV tokeni, tüm üyelik statüsü seviyelerine çeşitli şekillerde fayda sağlayacak ve sonuçta ürünün kârlılığını COV tokenlerini stake eden üyeler lehine artıracak. Örneğin, strateji yöneticileri işlem ücretlerini düşürebilir; takipçiler giriş ücretlerini ortadan kaldırabilir ve kârlı işlemlerden kazandıkları yüzde payını artırabilir.

Şimdi, sonraki daha da ilginç Covesting ekosistem gelişmelerine geçelim.

Aşama 2 (2021 3. çeyrek): Covesting Getiri Hesaplarıyla Rekabetçi Bir APY Oluşturun

Yakın zamanda, PrimeXBT’ye yeni Covesting Getiri Sağlayan Hesapların ekleneceği duyuruldu. DeFi’ye olan talep patlaması ve boştaki kripto varlıklarında yıllık gelir (APY) üreten stake etme ürünleri, Covesting’i bu tür ürünlere giriş engelini azaltan benzer bir sistem geliştirmeye sevk etti.

Covesting Getiri Hesabı yazılımı, teknik uzmanlığa sahip olmayan veya DeFi’yi 7/24 araştıracak zamanı olmayan ancak yine de kriptolarında bir getiri elde etmek isteyenler için süreci basitleştiriyor. Konuyla ilgili bir blogu ziyaret ederek Covesting Getiri Hesaplarının daha büyük kripto topluluğuna neler sunduğu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Covesting ekosisteminin geleceğinin kritik bir parçası olarak, Covesting Yield Accounts ayrıca COV token yardımcı programı aracılığıyla kilidi açılan ek özellikler ve faydalar da sağlayacak.

COV tokenlerini stake eden kullanıcılar, standart değişken oranlara göre 2 kat daha fazla kazanç ve yüksek getiri sağlayan büyük bir APY artışı alacak. Aşağıdaki tabloya göre, kullanıcılar yalnızca COV tokenlerini tutarak getirilerini artırabilirler:

COV Staking ve Covesting Getiri Hesapları da dahil olmak üzere bu önemli, yaklaşan ürün sürümleri – her ikisi de COV yardımcı tokenlerinin gücünü artırıyor – tüm token sahiplerine, kullanıcılarına ve destekçilerine benzersiz ve çeşitli bir değer teklifi sunuyor.

COV Likidite Sağlayıcısı Olarak Kazanın

Uniswap gibi DeFi protokolleri, otomatik piyasa yapıcı adı verilen kripto varlıklarından para kazanmanın yeni bir yolunu getirdi. Likidite sağlayan bir borsa yerine, bu protokoller token sahiplerinin likiditeyi oluşturmasına olanak tanıyor.

Örneğin, Uniswap’ta, hem ETH hem de COVtoken sahiplerinin her biri, işlem çiftinin her iki tarafındaki tokenleri kilitleyerek likidite sağlayabilir. Kullanıcılar bunu yaptıkları için APY şeklinde ödüller alırlar. Bu ödüller, bunun yerine COV/ETH çiftini takas etmeyi tercih edenlerin alım satım ücretlerine göre likidite sağlayıcılarına dağıtılır.

COV token sahipleri, Uniswap kullanarak, likidite sağlayabilir ve getiri elde edebilir. Bu süreç ve Uniswap aracılığıyla likidite sağlamanın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu blog gönderisine göz atabilirsiniz.

Likidite, herhangi bir platformda veya pazar segmentinde önemli bir faktördür. COV token likiditesini daha da artırmak için, kullanıcıların Ethereum tabanlı ERC-20 tokenleri arasında Binance Akıllı Zincir’e kolayca geçiş yapmasına olanak tanıyan bir ERC20-BSC köprüsü oluşturulacak.

Birden fazla blok zincirde COV tokeni desteği, işlemlerin maliyetini düşürmenin yanı sıra muazzam bir potansiyel fırsat sunar. Ethereumgas ücretleri, kripto boğa piyasası geliştikçe arttı ve topluluk genelinde ek blok zincirlerden yararlanma ve maliyetleri düşürme talebi ortaya çıktı.

Uniswap ve DeFi ile ilgili artan ETH gas ücretleri, Binance Smart Chain’in önde gelen DEX platformu olan Pancake Swap’e de yol açtı. Binance Smart Chain ve Pancake Swap’in popülaritesi, genel olarak daha fazla seçenek sunarak Ethereum ile ilişkili gas maliyetlerini azaltmada zaten doğrudan bir etkiye sahipti.

COV likidite havuzları, Ethereum’daki Uniswap’e ek olarak yakında Binance Akıllı Zincir aracılığıyla Pancake Swap’te de mevcut olacak.

COV Token Yakımı

Hali hazırda özetlenen birkaç avantajın yanı sıra, her COV sahibi, token yakma programlarından büyük ölçüde yararlanır. Covesting, COV’lerini kilitleyen token sahipleri için çeşitli teşviklerin yanı sıra, platform kazançlarının bir kısmını sistematik bir token yakma programına tahsis etmeyi amaçlamakta. Daha basit bir ifadeyle, Covesting sistematik olarak hem merkezi hem de merkezi olmayan borsalarda COV tokenleri satın alıyor ve bunları “yakıyor”.

“Yakma”, satın alınan kriptovarlılkarın dolaşımdan kaldırılması ve kalıcı olması için geri dönüşü olmayan bir akıllı sözleşme adresine kilitlenmesi, dolayısıyla toplam COV arzının azalması anlamına gelir.

Bu tür bir ödül, COV ekonomisi için en iyi uygulamaları belirler ve eş zamanlı olarak Covesting token sahiplerinin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet eder. Sistematik olarak COV’u yakarak’, toplam dalgalı arz azaltılır ve kripto varlığın deflasyonist yapısını (kıtlığını) desteklenmiş olur.

Şu ana kadar, Covesting, 500.000 USD değerinde COV tokenini yaktı. Yakma tablosu covesting.io/cov-token adresinde veya PrimeXBT panosunun COV sekmesinde mevcuttur.

Sonuç: COV Sahiplerini Neler Bekliyor?

COV token sahipleri artık, Covesting copy trade deneyiminin karlılığını ve keyfini önemli ölçüde artıran birçok avantaja, indirimlere ve hesaplarının büyümesine alışmış durumdalar.

Ekip, Yerel COV tokeni etrafındaki faydaları geliştirirken sektördeki tüm en iyi uygulamaları takip etmeye çalıştı. Teşvik planları, ekosistem büyüdükçe üstel talebi teşvik edecek derin bir fayda sağlama ve aynı zamanda coin yakma yoluyla coin sahipleri için uzun vadeli değeri destekleyen token ekonomisi oluşturmak için tasarlandı.

COV tokenini tüm Covesting B2B çözümlerine entegre etmeyi ve yeni nesil yatırımcılar ile tüccarlar için inşa edilen yenilikçi çözümlerin geniş çapta olan tüm aktif kullanıcılara cazip ve eşsiz bir değer teklifi olarak sunmaya devam etmeyi amaçlıyorlar.

COV tokenlerinin bir yatırım olarak risklere sahip olduğunu unutmamak önemlidir. İlgili risk uyarıları ve uygun sorumluluk reddi beyanları, COV satın alma ve/veya stake etme ile ilgili tüm adımlarda geçerlidir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!