a
r
r

CHZ/USD – Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi

Bitcoin dışında, öne çıkan 4 altcoin olarak Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), QTUM ve Chiliz (CHZ) isimlerine dikkat çeken analist, fiyat değerlendirmeleri yaptı. Bunlardan bir tanesi Chiliz (CHZ)

Bitcoin (BTC) fiyatı yeniden 60.000 dolar seviyesine ulaşmak için hareketini sürdürürken, birden fazla altcoin ivmeli hareketleri ile dikkat çekiyor.

19 Mart tarihinde YouTube üzerinden kripto para değerlendirmesi videosu paylaşan yerli analist Selcoin, keskin hareketleriyle dikkat çeken 4 altcoin’i açıkladı.

Bitcoin dışında, öne çıkan 4 altcoin olarak Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), QTUM ve Chiliz (CHZ) isimlerine dikkat çeken analist, fiyat değerlendirmeleri yaptı. Bunlardan bir tanesi Chiliz (CHZ)

CHZ/USDT paritesine ait 4 saatlik mum grafiği. Kaynak: TradingView

Chiliz (CHZ) fiyatını değerlendirirken 0,61 doların destek olduğunu söyleyen Selcoin, kısa vadede aşılması gereken direncin 0,70 dolarda hesaplandığını açıkladı. 

Kâr almak için kısa vadeli işlem yapmayan isteyenlerin bu dar koridordaki destek ve dirençleri kullanmaları gerektiğini salık veren analist şöyle açıkladı:

“Bu kripto para biriminde çok fazla FOMO [fırsatı kaçırma korkusu] var. O yüzden direnç aşıldığında büyük yükselişler geliyor, direnç aşılmadığında da seri düşüş yaşanıyor.”

Yükseliş sürecinin yakalanması için en azından 4 saatlik iki kapanışın direncin üstünde gerçekleşmesi gerekli.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.