featured

Chiliz Formula 1 ve NASCAR’a Dahil Oluyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki Takımla Anlaşma İmzalandı

Popüler fan token’ı olan ve ülkemizde Galatasaray adına çıkarttığı token ile de ilgi toplayan Socios, Aston Martin ve Alfa Romeo takımları ile anlaşma imzaladı. Chiliz üzerine inşa edilmiş bir fan token uygulaması olan Socios.com, dün yaptığı basın açıklamasında Aston Martin Cognizant ve Alfa Romeo Racing’in de içerisinde olduğu bir anlaşma yaptıklarını, böylece Formula 1 alanına girerek, motor sporlarına da destek olacaklarını belirtti.

Formula 1 Tek Değil

Basın açıklaması ile duyrulan Formula 1’den iki takımın fan token’ı Chiliz için tek haber değil. Bunun yanı sıra NASCAR’ın Roush Fenway Racing’e de katılan ünlü token borsası, NASCAR dünyasına da adım attı. Ekipler, hayranlarla daha iyi bağlantı kurmak için teknolojiyi kullanan artan sayıda spor ve organizasyonun bir parçası olan blockchain teknolojisini deneyen ilk alaylı motor yarışı ekipleri arasında yer alıyor.

Chiliz CEO’su Alex Dreyfus bir basın bülteninde “Geçen hafta, tek bir günde, üç farklı spordan üç kıtada beş ortaklığı duyurduk ve şimdi bu ivmeyi ikna edici bir şekilde sürdürdük,” dedi.

 “Önümüzdeki birkaç yıl içinde bir nesil pasif hayranlar, aktif hayranlara geçecek. Bu geçiş, platformumuzdaki işlemsel hayran katılımı yoluyla gerçekleşecek. “

Chiliz, fan token pazarını etkili bir şekilde köşeye sıkıştırırken, birden fazla platform NFT’ler, hatıralar ve koleksiyon alanı için savaşmaya devam ediyor. Dapper Labs’ın NBA En İyi Atışı şu anda neredeyse yarım milyar tahsil edilebilir basketbol satışları ile zirvede yer alırken (ve son zamanlarda VC yatırımında milyarlarca dolar çekmiştir), ancak geçen ay fiyatlar pazar çapında bir NFT’nin ortasında “sessiz bir düşüş” yaşadı. Bununla birlikte, WAX’ın ikonik TOPP beyzbol takas kartı şirketiyle yaptığı işbirliği gibi diğer zincirler ve platformlar, yüksek değerli IP üzerinden NFT platformları arasında devam eden bir savaşın parçası gibi, spor lisansını da çekmek için mücadele ediyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!