NFT
featured
ccfound-inceleme

ccFOUND.com – Web’i sonsuza kadar değiştirecek bir proje

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Web her geçen gün daha karmaşık bir hal alıyor. Bundan sıkılmadınız mı? ccFOUND, interneti organize etmenin ve bilgi kaosundan kurtulmayı vadediyor. Bilgi paylaşımı şekli, ccFOUND ile devrim yaratacak bir değişikliğe kavuşacak ve herkes bu yolla bilgisiyle para kazanabilecek.

ccFOUND.com nedir?

Bugün, bilgiye ulaşmak geçmişe göre çok daha kolay. Bundan dolayı uzmanlar artık bilgi çağının bittiğine inanıyor. Ancak biz zaten beceri ve yeterliliklere bağlı olarak tecrübe ve bilgelik çağında yaşıyoruz. Bu durumda bilgiyi üretme yeteneği bize bir avantaj ve kıt bir meta sağlıyor. Bildiğiniz gibi bilgi çağının çözümleri denilince akla ilk gelenler Google ve Wikipedia oluyor. Ancak bundan sonra bilgelik arama aracını geliştiren piyasanın kazananı olacak.

ccFOUND, bilgi ve bilgelik araması sorununu Google’a benzer şekilde – ağı tarayarak – çözüyor (farklılaştırıyor), ancak buradaki kritik detay bilgisayarları değil, diğer insanların zihinlerini çözmeyi hedefliyor. Bahsedilen portallardan sadece birinden bahsetmek gerekirse bu, bilgiyi çok yönlü bir şekilde paraya çevirme ve belirli bir konuda uzmanlaşmış kişilerin bu konuda para kazanmalarına yardımcı olan yöntemdir.

Örneğin; Ücretli sorular sormayı sağlama; yayınlanan yanıtlara, haberlere ve analizlere ödeme seçenekleri ekleme; ücretli e-kitaplar, online kurslar, web seminerleri ve raporlar yayınlama; etkinlikler, eğitimler ve konferanslar düzenleme; kapalı gruplara ve topluluklara erişimi olan daimi kullanıcıları ve bağışçıları toplama özellikleri sunan bir portal.

ccFOUND.com CEO’su Piotr Michalak, portal hakkında şu görüşlere sahip:

ccFOUND.com‘un dünyanın en popüler eğitim portalı olacağına inanıyorum. İnsanlarıbir araya getiriyor ve bilgi, tecrübe ve bilgelik alışverişinde bulunmalarına izin veriyor.

Tüm diller mevcut

Farklı diller bir engel olmamalı. ccFOUND.com uluslararası bir proje olarak ön plana çıkıyor. Tüm soruları ve cevapları diğer tüm dillere çevirebilirsiniz. Böylece, Japonya’daki insanların Brezilya’dan gelen soruları yanıtlamasına veya Almanya’daki insanların Korelilerin paylaştıklarını okumasına izin vererek, dünya çapında bilgelik paylaşımı için ideal bir yer haline gelecek. Topluluk, çevirileri gerçekleştiren üyeleri Knowledge Para Birimi ve itibar puanları ile ödüllendirerek, planlı DAO mekanizmaları aracılığıyla çeviri kalitesini ölçecek.

Nasıl yatırım yapılır?

ICO süreci 18 Haziran’da başladı ve 31 Mart 2022’ye kadar sürecek. İki haftalık yatırım turlarından oluşan bir sistem. En yakın tur 30 Eylül Perşembe günü başlıyor.

Bu çözümün sayısız avantajları olmakla beraber öne çıkanlar şu şekilde:

• Yatırım sürecinin anlaşılması kolaydır.

• Yatırım bonusu – en aktif yatırımcılar, bir sonraki yatırım turunda kullanılmak üzere ek tokenleralabilir.

• Sabit tokenfiyatıyla tüm yatırımcılara eşit muamele edilir

•Ortaklık Programı

• Mevcut yatırımcılar için düzenlenen airdrop’lar.

ccFOUND CEO’su Piotr Michalak, ICO’ya katılan insanların aslında bilgi arayanlar ve sağlayıcılar için başlatılan dünya çapındaki ilk bilgelik pazarına yatırım yapacaklarını söylüyor.

Daha detaylı bilgi için teknik incelemeyi (Whitelist) ve özet dokümanı resmi internet sayfasını ziyaret ederek indirebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve güncel bilgilendirme için ccFOUND Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilir, Telegram’daki ccFOUND.com topluluklarına katılabilirsiniz.

ccFOUND Nedir Youtube videosuna göz atabilirsiniz. Ayrıca Kripto Emre’nin hazırladı ccFOUND inceleme videosuna mutlaka izleyeniz

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!