featured

Buy Back 2.0: Nexo’nun Yeni 100 Milyon Dolarlık Token Geri Alım Programımız

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Nexo Yönetim Kurulu onayı ardından, yerel NEXO tokenimiz için 100 milyon dolarlık yeni geri alım programımızı (Buy Back 2.0) başlattığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Topluluk tarafından çok arzu edilen bu programımız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Tahsis Edilen Tutar ve Yöntem

Nexo, yerel NEXO tokenini açık piyasa işlemlerinde ve ayrıca uygun gördüğümüz zaman ve fiyatlarla isteğe bağlı ve periyodik olarak yeniden satın almaya başlayacak. Borsamızdaki NEXO Token çiftleri aracılığıyla alım satım faaliyetlerinden veya tokenimiz tarafından teminatlandırılan kredilerden elde edilen gelir de doğrudan geri alım için kullanılacaktır.

Yukarıda belirtildiği gibi, tahsis edilen geri alım tutarı 100 milyon dolarlık rekor bir rakamdır. Bu rakamın önceki 12 milyon dolarlık programımızın yaklaşık 10 katı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Şirketin büyümesine ve piyasa koşullarına göre gelecekteki geri alımlar için ek bütçeler tahsis edilebilir.

Zamanlama

Programın 15 Kasım 2021’de başlaması planlanıyor ve altı ay içinde tamamlanması bekleniyor. Bu dönemden sonra veya tahsis edilen 100 milyon $’a ulaşıldığında, Nexo Yönetim Kurulu bunun etkisini gözden geçirecek ve potansiyel yeni bir geri alım planına karar verecek.

Şeffaflık ve TokenBiriktirme

İkinci Geri Alım programımız aracılığıyla satın alınan NEXO tokenleri, aşağıdaki ERC-20 adresinde bir Yatırımcı Koruma Rezervine (IPR) yerleştirilecektir: 0x1C433CBF4777e1f0dCe0374d79aaa8ecDC76B497.

Topluluğumuzun geri bildirimlerine yanıt olarak ve şeffaflığımızı daha da geliştirmek için, web sitemizde ve resmi iletişim kanallarımız aracılığıyla periyodik olarak tüm geri alım işlemlerinin özetini yayınlayacağız.

Hakediş

Buy Back 2.0 programı kapsamında geri alınan tokenler, günlük faiz ödemeleri, yatırımlar veya aşağıda açıklanan token birleşmeleri için kullanılmadan önce 12 ay boyunca hakediş hesaplarında tutulacaktır.

Geri Alınan Tokenler için Geleceğe Yönelik Planlar

12 aylık hak kazanma döneminden sonra, Geri Alım planı aracılığıyla satın alınan tokenler, token sahiplerinin çıkarlarını korumak için geçerli hak etme planları çerçevesinde token birleşmeleri yoluyla stratejik hedeflere yapılan yatırımlara tahsis edilecektir.

Ayrıca, getirilerini NEXO tokeniyle almayı tercih eden müşterilere günlük faiz ödemeleri yapmak için geri alınan tokenlerin bir kısmını kullanacağız. Önceki bildirimlerimizde de değindiğimiz gibi NEXO tokenlerinde faiz ödemeleri için kullanılan tüm tokenler açık piyasadan temin edilmektedir ve bu nedenle dolaşımdaki arzı ETKİLEMEZ.

Buy Back 2.0’ın Gerçek Değeri

12 milyon dolar değerindeki ilk Buy Back (Geri Alım) programının başarıyla tamamlanmasının ardından, bu geri alım, ikinci token geri satın alma girişimimiz olarak geliyor ve Nexo’nun yerel tokeni NEXO için likiditeyi daha da artırma ve değer kazandırma planıyla uyumlu olarak devam ediyor.

Bu program, FINRA üyesi ve SEC kayıtlı aracı kurum Texture Capital, merkezi olmayan teknoloji sağlayıcısı Qredo ve DeFi odaklı kurumsal ürünümüz için yaptığımız son stratejik yatırımlarla kripto alanına kurumsal erişimi daha da kolay hale getirme çabamızı tamamlıyor. Ayrıca, PCAOB sertifikalı denetçi ve ABD Armanino LLP‘deki önde gelen muhasebe firmaları aracılığıyla sektördeki ilk gerçek zamanlı denetim tabidir. Bu denetim, Geri Alma 2.0’ın şeffaf doğası gibi, Eylül 2021’den itibaren başka bir önemli Nexo dönüm noktasıydı. Hedefimiz, girişimimiz ve operasyonlarımız etrafında nihai finansal netliği oluşturmaktır.

Nexo Kurucu Ortağı ve Yönetici Ortağı Antoni Trenchev’ın konuyla ilgili görüşleri şu şekilde:

“Bugün açıklanan geri alım programı, güçlü finansal konumumuzu yansıtıyor ve aynı anda ürünlerimizi güçlendirme, sağlam bir bilanço devamlılığı ve alternatif büyüme stratejilerine yatırım yapma yeteneğimize vurgu yapıyor.Aynı zamanda NEXO Token sahiplerine önemli fayda ve büyüme sağlıyor. Nexo’nun pazar payı arttıkça ve sektör olgunlaştıkça, kripto kredi ekosistemindeki liderlik konumumuzu pekiştirmek için satın almalar ve token birleşmeleri yapmaya devam edeceğiz.”

Geri Alım 2.0 Nexonomics’in bir parçası

İkinci Geri Alım programı, NEXO Token’ın hizmetlerini yükseltmek ve değerini artırmak için tasarlanan mevcut tokenomik girişimimizin üçüncü aşaması olan Nexonomics 3.0 tarafından size sunulmaktadır. Tokenlerimiz son 12 ayda Nexo’nun ekosistemine birçok yeni kullanıcının katılmasını sağladı; Bu nedenle, kendimizi şu anki üçüncüaşama olan inanılmaması güç bir başarı elde eden Nexonomics şemasını devam ettirmeye adadık.

İlk lansmanı Ekim 2020’de gerçekleşen Nexonomics girişimi, NEXO Token’ın değerinde %2430 artışla Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4$’a ulaşmasına katkı sağladı. Bu başarıdan kısa bir süre sonra, Nexonomics 2.0 ile topluluğumuz ilk NEXO yönetim oyunu memnuniyetle karşıladı. Böylelikle token sahiplerimiz NEXO Tokenlerinde yıllık %12’ye kadar günlük ödeme tercihlerini yönetişim oylarıyla belirlediler. O zamandan beri şirket, token sahiplerine NEXO ve “Earn in NEXO”ürünü ödemelerinde günlük faiz olarak 87 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

Referans üzerinden NEXO kayıt olup, 25$ değerinde bonus almak için ilgili kayıt linkini kullanabilirsiniz: https://nexo.io/ref/43uhaemc4k?src=web-link

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!