2:49

Bu altcoin, düştükçe düşüyor! Boğalar ne zaman devreye girecek?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ALGO fiyatı 0,68 doların üzerinde işlem görmeye devam ederse, kapana kısılmış satıcılar sonunda ellerindekileri tasfiye edecek ve piyasaya daha fazla alım emri getirecektir. Artan yükseliş momentumu, altcoin’i 0,8 doların üzerine çıkarabilir.

Öte yandan 0,66 doların aşağı yönlü kırılması durumunda yükseliş tezi geçersiz kalacak ve fiyat 0,53 dolara kadar gerileyecektir.

ALGO için bazı teknik göstergeler:
Günlük RSI, artan yükselişin altını çizerek daha dik bir ralliye işaret ediyor. Buna ek olarak, RSI eğimi orta hattın üzerine çıkarak uzun vadeli alıcılar için de ek onay verdi.

20 günlük SMA’yı geri talep eden ALGO alıcıları, erken bir toparlanma işareti ile karşı karşıya. Bununla birlikte, 0,8 dolar direnciyle hizalanan 50 günlük SMA, istikrarlı bir toparlanmayı kesintiye uğratıyor.

MACD göstergesi bir yükseliş geçişi gösteriyor. Ancak toparlanmayı teşvik edecek bir yayılmadan yoksun. Bununla birlikte, yükseliş yayılımında ve sıfır çizgisinin üzerinde çapraz geçişte daha fazla artış, bir satın alma noktası gösterecektir.

ALGO için takip edilmesi gereken direnç noktaları 0,78 dolar ile 1 dolar seviyelerinde iken, destek noktaları ise 0,66 dolar ve 0,54 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Piyasa son 24 saatte kırmızıda işlem gördü. Lider Bitcoin %0,46, en büyük altcoin olan Ethereum ise %0,29 oranında değer kaybetti. Bu arada, Terra (LUNA), yaklaşık %9’luk bir kayıpla büyük altcoin’ler arasında en kötü performans gösteren oldu.

Son 24 saatte Ripple fiyat hareketi
XRP, son 24 saat içinde 0,5927 dolar ile 0,605 dolar aralığında işlem gördü. Bu da düşük volatilite olduğunu gösteriyor. Ticaret hacmi %50,06 oranında azalarak toplam 1,13 milyar dolara gerilerken, toplam piyasa değeri ise 28,69 milyar dolar civarında işlem görüyor. Kripto para birimleri arasındaki genel sıralamada da 6. sırada yer alıyor.

XRP 4 saatlik grafik: Düşüş devam mı edecek?
4 saatlik grafikte, altcoin fiyatının 0,60 dolarda bulunan direnç noktasının altına yavaşça hareket ettiğini görebiliriz. Bu da muhtemelen düşüşün bir süre daha devam edeceği anlamına geliyor.

Ripple fiyat hareketi bu haftanın ortasında güçlü bir toparlanma işareti gördü. XRP, 0,60 dolarda bulunan destek noktasından %10 oranında yükselerek 0,65 dolara ulaşmıştı. Son düşüş hareketleri altcoin’i 0,70 dolar seviyesine düşürdü. Ayılar fiyatı bunun altında tutmak için mücadeleye devam ediyor. Bununla birlikte, 0,6 dolarda bulunan destek noktası sağlam bir şekilde kalırsa, kripto para birimini düşük fiyattan satın alma fırsatı devam edecektir.

FTM için önemli noktalar
EMA’lar düşüş eğiliminde ve fiyatın olumsuz yönde hareket etmesine sebep oluyor. İkincil bir düşüş modeli, satıcıların trend üzerindeki hakimiyetini artıracaktır.

Fantom (FTM) fiyatı, azalan bir kanal içinde ikinci bir düşüş dalgası yaratan daha dik bir aşağı eğimli trend çizgisi nedeniyle düşmeye devam ediyor. Ayrıca düşüş trendi, son bir ayda piyasa değerini yarı yarıya düşürerek psikolojik olarak önemli bir seviye olan 1 doların kırılmasına neden oldu.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!