featured
bruxis.com exchange

Bruxis Yatırım Türkiye Pazarına Giriyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son on yılda, kripto para trade’i milyonlarca insan için popüler bir faaliyet haline geldi. Dünya çapında kripto para birimlerinin artan popülaritesi Türkiye’yi geçmedi, Türkiye bu konuda Dünya sıralamasında en tepede..

Kısa sürede para kazanmak isteyen bireysel veya kurumsal yatırımcılar, piyasada bulunan çeşitli kripto para birimlerine koşuyor.

Ancak ne yazık ki sektör zenginlik umutları ve hayalleri ile dolu ve bazen gerçek zenginliklerin yanı sıra kaybedilen birikimlerin derin gerçeği daha ağır basmakta. 

Son araştırmalara göre Türkiye’deki her beş kişiden birinin kripto para birimine yatırım yaptığını gösteriyor. Çoğu insan para kazanmak için kripto ticaretine girerken, çoğu başarısızlığa dayanıyor.

Peki bu Neden oluyor?

Çünkü kripto paralar çok değişken bir doğaya sahip. Öte yandan, uzman kripto trader’ları için bu bir artı, ancak deneyimi olmayan ve özel bilgi ve becerilere sahip olmayan çoğu insan için bu bir sıkıntı haline dönüşüyor..

Yanlış zamanda kolayca işlem açabilir veya yanlış bir kripto varlığı seçip tüm paranızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle ticaret sürecini uzmanlara emanet etmek tercih edilir. Bu tür uzmanlar Bruxis LTD şirketi için çalışıyor.

Bruxis, 2013 yılından beri yatırımlar ve fon değişimi alanında çalışan bir Avustralya şirketidir. Bruxis LTD, Avustralya’da uygun acente – ASIC tarafından resmi olarak tescil edilmiştir.

Ekipleri, popüler ve güvenilir kripto para birimi borsalarında anlaşmalar yapan, belirli kripto para birimlerini satan ve satın alan profesyonel kripto tüccarlarından oluşur. Bu varlıkların öngörülebilirliği, uzmanlarının bu cihazlarla yarı otomatik modda işlem yapmalarına izin verir. Bu amaçla ticaret botları oluşturulur.

Bunlar, algoritması insan faktörünün ticaret işlemlerinin uygulanması üzerindeki etkisini önemli ölçüde azaltmaya izin veren özel programlardır. Botlar kendilerini iyi kanıtladılar ve orta ve uzun vadeli mesafelerde iyi getiri sağlıyorlar.

Bruxis uzmanları, ticaret algoritmalarının maksimum verimlilik sağlaması için onları aktif olarak geliştiriyor.

Çoğu kripto ticareti web sitesi bazen tüccarlara karmaşık bir kullanıcı arayüzüyle birlikte birçok araç sunar ve kullanıcılar için 2 sorun vardır: yeni başlayanlar için doğru şekilde işlem yapmaya başlamak çok zordur, ancak deneyimli tüccarlar için harcamak çok fazla zaman alabilir. yine de platformda.

Bu gerçekler, tam da bu nedenle otomatik ticaret sistemlerinin günümüz piyasasında önemli bir ilgi görmesinin sebebidir.

Bruxis uzmanları, kripto ticareti yaparak para kazanmak isteyen herkes için kripto ticaretini daha verimli ve kullanımı kolay hale getiren kullanıcı dostu bir platform oluşturdu (ayrıca forex piyasasında da bir seçeneği var).

Çözümün tamamı, kullanımı kolay olacak şekilde oluşturulmuştur. Şimdi nasıl çalıştığına daha yakından bakalım.

Bruxis finans departmanı 3 sektörde özel yatırım planları geliştirmiştir:

TİCARET BOTLARI, BORSALARI İŞLEMLERİ ve GİRİŞİM YATIRIMLARI.

Hepsi, her iş gününde ücretlendirilen birkaç benzersiz tarife planı içerir. Böylece yatırım planınıza bağlı olarak günde% 0,8 ila% 5 arasında kazanabilirsiniz.

Birisi için çılgınca gelebilir, ancak alım satım raporlarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz, bu kesinlikle şeffaftır, web sitesinde mevcuttur: İhtiyacınız olan tek şey BRUXIS bakiyeyi yeniden doldurmaktır, seçin bir yatırım planı ve komisyon oranlarından tasarruf edin.

Bu arada, şirketlerinin ticaret robotunun kişisel lisanslı bir kopyasını da alabilirsiniz. Detaylar yatırımcının kişisel hesabında bulunabilir.

“İdeal olarak tasarlanmış sistemimiz, ticarette özel bilgiye sahip olmadan dünyanın her yerinden para kazanmanıza olanak tanır.

Kripto para birimini dünyanın her yerinden herkes için erişilebilir hale getirmek istiyoruz ”diyor Bay Quinn Brian (Bruxis LTD CEO’su).

Bruxis aynı zamanda şeffaf, güvenilir ve kullanımı kolay bir platform sunmayı, para birimlerini herhangi bir sınır olmaksızın hızla takas etmeyi amaçlayan bir anlık kripto para birimi ve fiat borsasıdır. 

Bruxis ayrıca, kullanıcıların mesajlarını daha geniş bir kitleye yayınlamasına yardımcı olmak için amiral gemisi bir Telegram kanalına sahiptir.

Bu Telegram kanalı hakkında daha fazla bilgi BRUXİS Telegram  adresinde bulunabilir.

Türkiye’deki nispeten yüksek kripto para sahipliği oranı, Türklerin liraya olan güvenini kaybettiğini ve bunun yerine daha fazla lira kaybı korkusu yerine alternatif yatırım biçimleri aradıklarını gösterebilir.

Kripto alım satım araçları ve faaliyetleri her geçen gün artmaktadır. Bruxis, bu gelecek vaat eden sektöre minimum riskle girmenize yardımcı olacaktır.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!