BNB Coin Fiyat Analizi
BNB Coin Fiyat Analizi

BNB/USDT Analizi 24 Mart 2022

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analistin kaleminden BNB fiyatı için teknik analiz detayları sizlerle. BNB/USDT fiyatı ne olacak? 24 Mart Binance Coin Fiyat Analizi.

BNB fiyatı, 21 Mart’ta 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (391 dolar) değerinden sıçradı ve düşüşlerde alım olduğu ortaya çıktı. Boğalar, 22 Mart’ta fiyatı 407 dolardaki genel direncin üzerine itti, ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi.

BNB/USDT – Binance Coin Analizi

20 günlük EMA kademeli olarak yükselmeye başladı ve göreceli güç endeksi (RSI), alıcılara avantaj sağlayan pozitif bölgede. Boğalar, fiyatı 407 ila 410 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkarmaya ve günlük kapanış elde etmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, BNB/USDT paritesi 445 dolara yükselebilir.

Tersine, fiyat mevcut seviyeden düşerse parite hareketli ortalamaların altında kalabilir. Burası, dikkat edilmesi gereken önemli bir destek, çünkü ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına çekerse parite 350 dolara düşebilir.

Öte yandan, fiyat hareketli ortalamaların üzerine yükselirse, boğaların daha düşük seviyelerde birikim yaptığına işaret edecek. Alıcılar daha sonra pariteyi 445 dolara itmeye çalışacak.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!