featured

Blockstream, Adamant Capital’i Satın Aldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin risk fonu yöneticisi alanı ile uğraşan Adamant Capital, piyasa analisti ve ünlü Bitcoin yatırımcısı Tuur Demeester tarafından kuruldu.

Satın Alma Blockstream Finans’ın Temelini Oluşturacak

Blocstream tarafından yapılan bu hareket uzun zamandır planlanan Blockstream Finans’ın da temelini oluşturacak. Satın alma ile birlikte Adamant Capital’in tüm bilgi ve birikimi de satın alan şirkete geçmiş oldu. Blockstream Finance, Bitcoin Yatırım ürünlerini likit ağ üzerinde sunmayı amaçlıyor.

Adamant bünyesinde çalışan Tuur Demeester, Blockstream Finance’te danışman olarak kalmaya devam edecek ve Blockstream, gelecek nesil finansal ürünleri başlatmaya yardımcı olmak için deneyimlerine ve içgörülerine bakacak. Blockstream finansal ürünlerin mevcut başkan yardımcısı Jesse Knutson’da Blockstream Finance’ı yönetecek. Knutson, bankacılık sektörünün kıdemli bir üyesi olan Knutson, gelecekteki tüm ürün lansmanlarını denetleyecek kişi olacak.

Bitcoin Topluluğunda Güçlü Bir Takipçi

Sektörün öncü kuruluşlarından olan Adamant Capital, Bitcoin’in ilk risk fonu yöneticileri arasında yer aldı. Bu da şirketin neden satın alındığını bize gösteriyor. Sonuç olarak, kripto para birimini savundu ve potansiyelini sağlam bir yatırım olarak gördü.

Bu, Adamant Capital’in Bitcoin topluluğunda önemli bir takipçi topladığını gördü ve ayrıntılı raporları ve fiyat trendlerinin doğru tahminiyle tanındı. Buna ek olarak, adamant Capital’in kıyaslama ürünü, temel Bitcoin’deki fiyat değerlemesi için bir performans ücreti olmadan hodlers için bir getiri sağladı.

Yenilikçi Ürünler için Başlatma Çubuğu

Blockstream, Blockstream Finance’in yeni başlatılan Blockstream Mining Note (BMN) gibi yenilikçi Bitcoin yatırım ürünleri için bir fırlatma rampası görevi görebileceğini umuyor.

BMN, yatırımcılara bir güvenlik belirtecinin satılabilirliği ile birlikte bitcoin madenciliğine maruz kalma imkanı sunar. Bu, onu Bitcoin’e maruz kalmak için mükemmel bir varlık haline getiriyor çünkü madencilik, geleneksel satın al ve tut stratejisine kıyasla pazar zamanlamasına karşı her zaman kayıtsız kaldı. Kısa vadede fiyat oynaklığını da minimuma indiriyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!