featured

Blockchainleri birbirine bağlayan Posschain nedir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Posschain, tüm mevcut eski veya gelecekteki blok zincirlerin sorunsuz bir şekilde ölçeklenmesini ve birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan yeni nesil bir blok zinciri protokolüdür.

Aslında Blockchain, işlemleri kaydetmek, varlıkları takip etmek ve güven oluşturmak için paylaşılan, değişmez bir büyük defterdir. Posschain ise bu teknoloji üzerine kurulmuş bir protokol.

Çok basit anlatım ile örneğin, Posschain BNB ağı ile AVAX ağı arasında köprü görevi görebiliyor. Bunun gibi diğer kripto paralarda mevcut ağlar arasında aynı şekil köprü görevi görerek bir ekosistem yaratmış oluyor.

Peki Posschain’i farklı kılan nedir?

Posschain, birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik üzerinde hisse ağının sabitlendiğinin çok zincirli kanıtıdır. Yapay zeka destekli hisse algoritması kanıtı, çok katmanlı anlaşma modeli ve oylamaya dayalı operasyon kullanır.

Gelişmiş parçalama, ardışık düzen oluşturma, parçalama ve benzer satış işlemlerini kullanarak gelişmiş bir ölçeklenebilirlik konumuna ulaşacaktır. Bu teknolojiler, Posschain ağının sonsuz ölçeklenebilir olmasını ve önemli ölçüde gelişmiş çıktı ve etkinlik elde etmesini mümkün kılmıştır.

Posschain, günümüzün en zor blockchain problemlerini çözüyor.

 • Ölçeklenebilirlik
  Parçalama, yan zincirler ve zincir dışı işleme yoluyla dağıtılmış defter için ölçeklenebilir ve güvenli bir paralel protokol olan AI tabanlı PoS konsensüsünün kullanımını birleştiriyoruz. Bu teknikler, blockchain ağlarında blok yayınını hızlandırır ve eşzamansız konsensüs bölgeleri aracılığıyla ölçeği genişletir.
 • Kullanılabilirlik
  Kullanımı kolay bir ekosistem geliştiriyoruz. Bu, size kullanım kolaylığı ve gelişmiş çözümümüze erişim sağlayan bir cüzdan ve basitleştirilmiş ödeme ağ geçitlerini içerecektir. Gizliliğinizi korurken sorunsuz bir kullanıcı deneyimi.
 • Güvenlik
  Ekosistemimiz, güvenli çok taraflı hesaplama, komite yeniden yapılandırması, dağıtılmış rastgele oluşturma, öznitelik tabanlı şifreleme ve ekosistemimizde güvenli ve özel olarak işlem yapmanızı sağlayan çözümümüze uyguladığımız sıfır bilgi kanıtı sayesinde güvenliği garanti eder.

Posschain köprüsü

Posschain köprüleri, şu anda blockchain teknolojisinde mevcut olan bir sınırlama olan, farklı ekosistemlerdeki birden fazla blockchain arasında kaynakların, verilerin ve bilgilerin paylaşılmasına izin verir. Bu zincirler arası iletişime birlikte çalışabilirlik denir.

Posschain teknolojisi, kurumların finansal işlemler için kullanabileceği belirli bir özel blockchain oluşturmaya yardımcı olan bir platform olacaktır. Basit bir API ve komut satırı arayüzü, Posschain’in bize sağladığı şeydir. Bu, zincirin korunmasına ve kurulmasına yardımcı olur.
Sadece iki basit adımla yeni bir blockchain oluşturulabilir. Mevcut bir blockchain’e bağlanmak için gereken tek şey üç basit adımdır. Ayrıca zincirler arası uygulamalar için sunucu başına sınırsız blockchain dağıtabilirsiniz.

Ayrıca Posschain 1. Aşama ICO sürecini tamamlaması için 8 gün süresi kaldı. Bu süre içerisinde POSS Token 0,20$ satın alabilirsiniz. Mevcut ekosistem ve Posschain/POSS Token dağılımını aşağıdaki grafikten inceleyebilirsiniz.

POSS Token

Posschain platformuna özgü olan POSS token, kullanıcıların blockchain’deki diğer kişilerle işlem yapmasına ve ekosistemdeki tüm hizmet ücretlerini ödemesine olanak tanır. Token, platformda yönetim, bahis, işlemler, akıllı sözleşmeler ve doğrulayıcı ödülleri için kullanılabilir.

 • Toplam arz : 50.000.000 POSS
 • Yerel kripto sembolü : POSS

Satın alınan POSS tokenlar 30 Ağustos tarihinde reel olarak cüzdanlarınıza gececeğini unutmayınız. Ayrıca Posschain web sayfasında Türkçe dil desteğinin olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu söylediklerimiz yatırım tavsiyesi değildir, tamamen fikir ve karar sizlere kaldığını unutmayın.

Posschain web ve tüm sosyal iletişim için, aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Posschain Web: https://posschain.com
Posschain Twitter: https://twitter.com/posschain
Posschain Telegram Global: https://t.me/posschain
Posschain Facebook: https://www.facebook.com/posschain
Posschain Reddit: https://www.reddit.com/user/posschain
Posschain Medium: https://posschain.medium.com
Posschain GitHub: https://github.com/posschain-labs

Posschain ICO Katılım: https://ico.posschain.com

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!