featured
2021-bitcoin-altcoin

Bitcoin ve Kripto Paralarda 2021 Beklentileri

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para topluluğunun tanınmış analistlerinden Spartan Black, önceki gün hem Bitcoin hem de altcoin’ler için 2021 yılı beklentileri hakkında bir açıklama yaptı. Analist madde madde 10 tane beklentisini açıkladı. Hatta bu beklentilerin bazıları şimdiden gerçekleşmiş durumda.

Analistin beklediği konulardan birisi XRP işlemlerinin Coinbase tarafından durdurulmasıydı. Bu gerçek oldu. Bununla bağlantılı bir biçimde analiste göre XRP yakın zamanda top 10’daki yerini de kaybedecek.

Analist 2021 Yılından Neler Bekliyor?

Şimdi gelin birlikte Spartan Black’in 2021 yılı kripto para beklentilerini inceleyelim.

  • BTC, 2021’de 100.000 dolara ulaşacak

Analiste göre Lider kripto para birimi Bitcoin, 2021 yılında 100.000 dolar seviyesine ulaşacak. Spartan Black’le beraber başka analistler daha Bitcoin’den böylesine önemli bir atak bekliyor.

  • ETH önümüzdeki 6 ay içinde ATH’sini geçecek

Ethereum (ETH), tüm zamanların en yüksek seviyesine CMC verilerine göre 13 Ocak 2018’de 1.432,88 dolar ile ulaşmıştı. Analiste göre ETH önümüzdeki 6 ay içerisinde bu seviyeyi geçmeyi başaracak.

  • DOT, 2021’de piyasa değerine göre ilk 5’e girecek

Analiste göre Polkadot (DOT), yükselişini devam ettirecek ve en sonunda piyasa değerine göre ilk 5’e girmeyi başaracak. DOT şu anda CMC’de 6. sırada yer alıyor.

  • XRP, Coinbase’den (halka arzından önce) çıkarılacak ve ilk 10’dan düşecek

Analistin Coinbase beklentisi gerçekleşti. Bir diğer beklentisi ise XRP’nin ilk 10’daki yerini kaybetmesi yönünde.

  • GRT, 2021’de ilk 30 kripto para arasına girecek

The Graph (GRT), son zamanların popüler kripto para birimlerinden birisi haline geldi. Analiste göre GRT 2021’de ilk 30 kripto para birimi arasında yer alacak. GRT şu anda 47. sırada yer alıyor.

  • Bir Bitcoin ETF’si Sonunda Onaylanacak

Bir Bitcoin ETF‘sinin onaylanıp onaylanmayacağı uzun zamandır tartışılan bir konu. Analist 2021 yılında böyle bir durumun yaşanacağını dile getirdi.

  • DeFi TVL, 2021’de 100 Milyar Doları Aşacak

DeFi bu senenin en önemli konularından birisi oldu. Merkeziyetsiz borsalara olan ilgi ciddi anlamda yükselişe geçti. Analiste göre bu ilgi devam edecek ve 2021’de DeFi TVL’si 100 milyar doları aşacak.

  • DeFi Uygulamaları Entegre Edilecek

Popüler isme göre 100 milyondan fazla kullanıcısı olan bir Fintech uygulaması, DeFi uygulamalarını entegre etmeye başlayacak ve DeFi token’larının bir başka yükseliş rallisini tetikleyecek.

  • DeFi Token’ları 1 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Ulaşacak

En az 10 DeFi token’ı, UNI, SNX, AAVE, YFI ve COMP dahil olmak üzere 1 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olacak.

  • DeFi Girişimleri Hız Kazanacak

DeFi girişimleri, seed turlarını arttıracak.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!